Bedava 1GB İnternet Keyfi – Türk Telekom – Avea

Bedava 1GB İnternet Keyfi – Türk Telekom – Avea

Bedava 1 GB internet Keyfini sürün! Hemen E-fatura Abonesi olun

Bedava 1 GB internet Türk Telekom faturalı müşterilerine sunduğu bir çok ayrıcalık ve hediyenin yanı sıra bu kez oldukça duyarlı ve hassas bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Diğer bir çok operatör firmasının kullanıcılarının isteği üzerine ya da kendilerinde olan bu hassasiyeti kullanıcılarına da aşılamak için bu tarz Bedava 1 GB internet gibi ayrıcalıkları kullanıcılarına sunmaktaydı. Türk Telekom ise diğer operatörler arasındaki bu duyarlılığa müşterilerine sunduğu  Bedava 1 GB internet kampanyası ile faturalı kullanıcıları tarafından takdir edilmeye devam ediyor. Bedava internet paketleri için tıklayınız.

Türk Telekom E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz, aynı zamanda kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

 

Bedava 1 GB internet Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

Türk Telekom bu duyarlı kampanyası kapsamında e-fatura aboneliği başlatan müşterilerine bir hafta boyunca geçerli cepten 1 GB internet hediye ediyor.

Her Türk Telekom kullanıcısı Kampanyaya kayıt olmak için 1GB boşluk e-mail adresini yazıp 3008’e kısa mesaj göndererek bu ayrıcalıktan faydalanabilir.

Türk Telekom müşterilerine bedava olan bu ayrıcalığı yalnız 1 kez katılma hakkıyla sınırlandırmaktadır.

Mevcut e-fatura abonesi Türk Telekom müşterileri kampanyaya katılamamaktadır.

Size sunulan bu kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer etme şansınız bulunmamaktadır.

Kampanyanızı iptal etmek içinse IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanyanızın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapmak, hattınızın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasınızı diğer operatörlere taşımak ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapmış olan Türk Telekom müşterileri kampanyadan yararlanmaya devam edememektedir.

Türk Telekom bu kampanyası kapsamında sunduğu bedava 1 GB internet kotanızın sona ermesinin ardından, ilgili hattınıza tanımlı başka paketiniz ya da ayrıcalığınız yoksa mevcut tarifelerinizin internet aşım kuralları geçerli olmaktadır.

Türk Telekom tarafından bu paket ile size  sunulan yurt içi veri kullanım hizmetiniz sadece internet APN üzerinden yapılacak olan kullanımları kapsamakta olduğunuzu bilmekte hatırlayacağımız bir diğer önemli ayrıntıdır.  Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerini tarife kapsamında sunduğu internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını da size saklı tutmaktadır.

Bedava 1 GB internet  kampanyasına kimler katılamaz?

BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, data tarifelerinde olan Türk Telekom faturalı müşterileri ilgili kampanyaya kayıt olamamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.