Bedava 1GB Kampanyası Selfy’nin Mor Hediye İnternet Paketi

Bedava 1GB Kampanyası Selfy’nin Mor Hediye İnternet Paketi

Bedava 1GB Kampanyası Selfy’nin Mor Hediye İnternet Paketi

    Bedava 1GB Kampanyası ile Türk Telekom kullanıcılarının karşısına yine güzel hediyelerle çıkmaya devam ediyor.   Bedava 1GB Kampanyası İnternet Paketinizin bitmesi ya da internet paketinin azalması halinde yardımınıza koşan bir kampanya niteliği taşıyor. Bugünlerde pek çok fırsat ve kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldüren Türk Telekom bu kez büyük bir kampanya ile değil ancak oldukça cazip bir ayrıcalıkla Bedava 1GB Kampanyası sayesinde kullanıcılarını sevindiriyor. Her faturasız müşterisinin 30 TL yüklemesine 1 GB bedava internet hediye ile karşılık veriyor.

 Türk Telekom Selfy faturasız kullanıcılarına Mor Hediye 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ne ek BEDAVA 1GB kazandırıyor! Kampanyaya son katılım tarihi ise 31 Aralık 2018’dir. Geç kalmayın! Daha bir çok kampanya için tıklayın.

    Selfy’nin Mor Hediye Bedava 1GB Kampanyası’na Nasıl Katılabilirim?

    Selfy’nin Mor Hediye Bedava 1GB Kampanyası ile koşulsuz şartsız Bedava 1 GB internet anında cebinizde. Yapmanız gereken tek şey hattınıza tek seferde 30 TL yükleyerek büyük harflerle “MOR HEDİYE” yazıp 4545’e kısa mesaj göndermek.

    Ayrıca kısa bir bilgilendirme olarak Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası’na katılmak için Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattınız üzerinde aktif olması gereklidir. Türk Telekom’un bedava 1 GB internet sunduğu bu kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda tamamen ücretsiz olarak size sunulmaktadır. Kampanya kapsamında size sunulan bedava 1 GB internet ise  30 gün boyunca geçerlidir.

      Selfy’nin Mor Hediye Bedava 1GB Kampanyası’nı Nasıl İptal Edebilirim?

      Türk Telekom’un cazip bu kampanyasını iptal etmek isterseniz IPTAL MOR HEDIYE yazıp 4545’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanya kaydınızı iptal etmeniz halinde mevcut haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Yeniden 30 TL veya üzeri TL yüklemesi yapmanız durumunda ise haklarınız yenilenmez.

     Kampanya kapsamında size sunulan internet hakkınınızın sona ermesinin ardından eğer hattınıza tanımlı başka bir internet paketiniz yoksa  eğer mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.  Önemli bir bilgilendirme olmakta ise Kampanya Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası ile birlikte kullanılamaz. Bu Kampanyadan yararlanmak için önce Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası’nı iptal edip ardından katılım talebinizi tekrar iletebilirsiniz. Türk Telekom Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyasından aynı anda birden fazla kez yararlanamazsınız. Kampanya kapsamında kazandığınız bedava internetinizi başka bir hatta transfer etme şansınız mümkün değildir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.