Bedava 2GB İnternet Paketi-Vodafone

01.07.2018
186
A+
A-
Bedava 2GB İnternet Paketi-Vodafone

Vodafone Bedava 2GB İnternet Paketi

Bedava 2GB İnternet Paketi kampanyasında olduğu gibi daha öncede vodafone bedava internet paketleri ile alakalı paylaşımlar yapmıştım. Şimdide sizlere yine vodafone’a ait Vodafone Faturasız bedava internet paketi hakkında çok küçük bilgi paylaşmak isterim. Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor ki paket sadece faturasız tarifeler (hatlar) için geçerlidir. Faturalı hatlarda sms gönderimi sağlasanız dahi hata mesajı alacaksınız. Bedava 2GB İnternet Paketi sayesinde internetin sınırsız dünyasında dilediğince dolaş.

Pakete katılım özellikleri eski abone yeni abone hiç fark etmeksizin kullanabiliyorsunuz. Bu hediye internet sizlere 1 ay geçerli vodafone 2gb bedava internet 2016 verecek. Katılım için yapmanız gereken tek işlem ABONE SUPER2GByazıp 7000’e ücretsiz sms göndermek olacak. Bu sms’i gönderdikten sonra kısa bir süre içerisinde paketin tanımlandığına dair kısa mesaj alacaksınız. Bu mesaj içerisinde paketin bitim günü’de bulunmaktadır. Bu tarihler arasında kullanıma devam edebiliyorsunuz. Bu hediye internet sadece 1 defa alınmakla birlikte devam eden bir pakettir. Devam eden paket ne demek oluyor derseniz, bu paketi iptal etmediğiniz süre boyunca aktif halde kalacaktır, yani ne zaman hattınızda +35 TL olursa o zaman aktif hale gelecektir.

Vodafone Faturasız Bedava 2gb İnternet Paketi iptali / Nasıl iptal edilir

Paketin iptalini sağlamak için yapmanız gereken işlem IPTAL SUPER2GB yazıp 7000’e kısa mesaj göndermek. Veya telefonunuzda yüklü olan vodafone yanımda uygulaması üzerinden iptalini sağlamak ta oldukça basit. Vodafone yanımda uygulamasından iptal etmek için paket Al – internet paketleri kısmına giriş yapıp ilgili paketin üzerine tıklayıp iptal et butonunu seçerek işlemi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu işlemleri’de yapamadıysanız 542 ücretli (60krş) müşteri temsilcisini arayıp paketi iptal etmek istediğinizi söylemeniz’de yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi ve diğer kampanyalar için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.