Bedava 3 GB internet Türk Telekom

Bedava 3 GB internet Türk Telekom

Bedava 3 GB internet Türk Telekom EMEKLİ 600 TARİFESİ

Bedava 3 GB internet Türk Telekom kaliteli hizmet, benzersiz teklif, indirim avantajları ve hayatınıza renk katacak birçok ayrıcalık ile kampanyalarına devam ediyor. Türk Telekom bir süredir devam eden ve diğer operatörler arasında ön plana çıktığı başka bir kampanyası tamda şuan EMEKLİ 600 TARİFESİ burada. Bedava 3 GB internet Türk Telekom’un kendilerine gelen büyüklerine özel indirim kampanyası!

Bedava 3 GB internet Türk Telekom Emekli 600 Tarife Bilgileri

Türk Telekom Emekli 600 Tarifesine gelen, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan müşterilerime Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü vererek 12 ay boyunca aylık sadece 40 TL’den ödeyerek faydanlanma fırsatı sunuyor.

Özel günlerde ve yılın her anında büyüklerimize her fırsatta sunduğu ayrıcalıkları ile bildiğimiz Türk Telekom Emekli 600 Tarifesine gelen 50 yaş üzeri kullanıcılarına bu kampanyasında:

  • Cepten 3 GB internet
  • Her yöne 600 dakika
  • Türk Telekom’lular ile cepten sınırsız konuşma fırsatlarını veriyor.

Bedava 3 GB internet Türk Telekom Emekli 600 Tarifesinden Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanya Türk Telekom tarafınca belirtilen indirimli fiyat olan 40 TL ile Emekli 600 tarifesine Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçiş yapıp, ‘SOZ 600’ yazarak 5555’e SMS gönderip 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşterileri için geçerlidir. 12 aylık fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olmaktadır.

Emekli 600 Tarife Tam Ücretlendirme Detayları

Türk Telekom’un bu kampanyasında belirtilen fiyat olan 40 TL içerisine KDV ve ÖİV’ de  dahildir.

Bu tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.

 

Türk Telekom Emekli 600 Tarifesi Nasıl İptal Edilir?

Bu kampanya Türk Telekom tarafından sadece 50 yaş üzeri faturalı müşterileri için geçerli olmaktadır. Bilindiği gibi tarifede 12 ay kalma şartı bulunmaktaydı. 12 bu tarife de kaldıktan sonra ya Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak ya da en yakın Türk Telekom mobil noktasına giderek çalışanlardan yardım alabilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası ise 444 1 444.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.