Bedava Huawei Y7-2018 KAZAN-Türk Telekom

Bedava Huawei Y7-2018 KAZAN-Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Huawei Y7 – 2018 KAZAN

Bedava Huawei Y7-2018 KAZAN’ma şansı Türk Telekom-Avea ile mümkün.Türk Telekom, kampanyaları sayesinde Adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yıl içerisinde oldukça özel günlerden biri olan Babalar Günü’nde de uygun fiyatları hediyeleri ve kampanyaları ile diğer operatörler ile olan rekabetinde konumunu korumakta ve ön plana çıkmakta ısrarcı. Babasını bu yıl kim sevindirmek istemez ki? yada bir Baba olarak kim çocuğunu sevindirmek istemez ki? Bedava Huawei Y7 kazanın ister eski telefonunuzu onlara verin ister Bedava Huawei Y7 2018’i onlara verin.

Türk Telekom fırsatları ile Babalar Günü kampayaları ve hediyelerinden Türk Telekom’dan bedava internet kazanabilir ya da özel ve indirimli ürünlere katılım sonrasında hediyenizi alabilirsiniz.

Bedava Huawei Y7 Nedir?

Bedava Huawei Y7 diyoruz ama bu telefon nedir? hangi özelliklere sahiptir? biz sizler için araştırdık!!

Huawei Y7 2018 yılında piyasaya çıkan ve onlarca telefon arasından kendini ön plana çıkarabilen bir Akıllı Telefon.

Bedava Huawei Y7 2018 Özellikleri Nelerdir?

 Huawei Y7  daha tasarlanma aşamasındayken bile her insanın erişebilmesi ve işe yararlılığı yüksek bir telefon Büyük ekranı, uzun şarj ömrü ve gelişmiş ön kamerası ile dikkat çeken Huawei Y7 2018 London 16 GB telefon, kullanım kolaylığı sunan tasarımı sayesinde ön plana çıkıyor. Yeni nesil güvenlik teknolojileri kullanılan model, Android 8.0 (Oreo) işletim sisteminin sunduğu pratikliği kullanışlı ve kolay arayüzle pekiştiriyor.

8 MP ön kamera, Yüz tanıma, 13 MP Arka Kamera, Full HD çözünürlüğe sahip, Parmak İzi ile Gelişmiş Kontrol, Android 8.0 (Oreo) işletim sistemi.

Telekom Babalar Günü Kampanyası 2018 Telefon hediyeleri

Türk Telekom 2018 yılında da abonelerini unutmadı.Türk Telekom Babalar günü hediyesi olarak 2016 yılında yapmış olduğu kampanyada ki gibi tarifenize ek olarak ödediğiniz ücret karşılığında indirimli telefon sahibi olabiliyordunuz. Aynı kampanya bu sene, bu özel gün için tekrarlananmış.

Bu telefon Türk Telekom ile Babalar Günü’ne özel indirim kampanyası ile alınabiliyor. Ayrıca peşin fiyatına 24 ay taksit imkanı da Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu bir diğer ayrıcalık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.