Turkcell Bedava internet 2019 Kampanyası

Turkcell Bedava internet 2019 Kampanyası

Turkcell Bedava internet Kampanyası 2019

Bedava internet 2019 Kampanyaları Hakkında en güncel bilgiler burada. Turkcell Bedava internet Kampanyalarının birine daha imza atmaya hazırlanıyor. Turkcell 2018 Bedava internet Kampanyalarına son bir güncelleme daha yaparak 2018 yılını tamamlamak istiyor. Yeni yılda da Turkcell’in Bedava internet paketi kampanyalarına devam etmesi söz konusu.

turkcell bedava internet 2019 paketleri. 2019 hediye internet kampanyaları. turkcell paketleri. en iyi turkcell tarifeleri.
turkcell bedava internet 2019 paketleril

Turkcell Bedava internet 2019

Turkcell yılbaşı kampanyası ile tüm abonelerine yeni yıl hediyesi veriyor. Hediye internet kampanyası 2019 yılbaşına damga vuracak. Artık internet çağı. İnternet çağında ne mi yapılır? Tüm insanlık artık internet kullanıyor hatta internet üzerinde yani sanal alemde yaşıyor. Böyle bir durumda kim internetsiz kalmak ister. İnternet paketin yoksa internetpaketin.com var dedik ve bu yola girdik. Bedava internet paketi kampanyalarını ilk bizden öğrenin. En güncel Hediye internet kampanyaları bu sitede (internetpaketin.com).

Bedava internet Pakeri Kazanmak isteyenlerin Google’da en çok ne arattığına baktık ve bu sorulara cevap olmaya çalıştık. İşte en çok aratılan Kampanyalar.

Turkcell Yılbaşı Bedava internet Kampanyası 2019

bedava internet 2019 kampanyaları. hediye internet paketi 2019 yilbasi. Turkcell yeniyıl kampanyaları.
bedava internet 2019 kampanyaları

Turkcell Bedava internet 2019

Hediye internet 2019 Kampanyaları

Turkcell Mobil internet Kazanma Yolları 2019

Turkcell Kurumsal Bedava internet Nasıl Yapılır 

Bu zamana kadar gördüğünüz yada okuduğunuz tüm hediye internet kampanyalarını unutun. Bu yazımızda sizlere nasıl bedava internet kazanacağınızı a’dan z’ye anlatıyoruz.

Turkcell Mobil internet Nasıl Yapılır 2019

Turkcell Bip Bedava internet Paketleri 2019 Kampanyası

Turkcell aboneleri sadece bip uygulamasını kullanarak hediye internet kazanıyor. Turkcell abonesi isen internet paketsiz kalmazsınız zaten. İşte Bip uygulamsı ile nasıl bedava internet kazanılır anlatıyoruz

Bip ile mesajlaşarak internet kazanıyorsunuz kazandıkça mesajlaşıyorsunuz. Hemen Bip uygulamasını mobil cihazınıza indirin ve arkadaşlarınızla bir Grup oluşturun. Grupta mesajlaşırken 1 GB Bedava internet senin olsun. Turkcell’den hediye 1 GB kazanmak işte bu kadar kolay. Ayrıca her ayın BiP yıldızları o ay içinde 1000 adet mesaja ulaştıkları takdirde 2GB daha hediye kazanıyor! 

sınırsız internet 2019 kampanyaları nasıl yapılır. bedava internet paketi kazanma yolları.
sinirsiz internet 2019 kampanyalari

Turkcell Enflasyonla Mücadele Hediye internet Kampanyası 2019

Yine Bip uygulaması sayesinde Hediye internet paketine sahip olacağınız Turkcell enflasyonla mücadele bedava internet kampanyasını sizlere aktarıyoruz. 

Turkcell’in yıl içinde bir çok kampanyayı düzenlediği bir uygulama olan bip yine sizlere kazandırmaya devam ediyor. Bip uygulamasını hemen mobil cihazınıza indirin ve “Enflasyonla Mücadele Kampanyası” kanalına (Bölümüne) gidin. Tarifenizdeki interneti 2′ ye katlayın.  Tarifenizde 3 GB internet varsa 3 GB internet bedava olarak hattınıza tanımlanır. Toplamda 6 GB kullanım hakkınız olur.

Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB Bedava internet 2019

Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, Turkcell’e otomatik ödeme talimatı vermeniz. Ardından faturanızı takip eden ilk ay ödemenin otomatik talimat üzerinden gerçekleşmesi. İlk otomatik ödemeniz gerçekleştikten sonra 2 GB Hediye İnternetiniz hattınıza tanımlanır. Turkcell’li olan internet paketsiz kalmaz. 

Hediye internet Butonları ile Bedava internet Kazan 2019

Sayfamızda çıkan Sponsorlu Hediye internet Butonları ile hediye internetiniz anında cebinizde. Bedava İnternet Paketi Kazanmak istiyorsanız internetpaketin.com Adresinden vazgeçmeyin.

turkcell yılbaşı bedava internet 2019 paketleri.
tukcell yilbasi hediye internet 2019

Turkcell 61Cell Hediye 200 MB internet

Turkcell’den 61Cell Aboneleri Goller Cepte ile Trabzonsporun attığı her gol için 200 MB ücretsiz internet kazanıyor. 61Cell Goller Cepte aboneliği ücretsizdir. 61CELL Gol TS yazıp 2200‘a sms gönderip ücretsiz GollerCepte Premium aboneliğini başlatabilirsiniz.

Turkcell Yaani ile 2 GB Hediye internet Kazan

Turkcell Yaani uygulamasını telefonunza indirin ve ilk aramanızı uygulama üzerinden yapın. Sadece bir tane arama yapmanız durumnunda 1 GB internet paketi kazanırsınız. Bir ay içinde uygulamayı 10 gün boyunca kullanıp 20 den fazla arama yaparsanız ek olarak 1 GB daha hediye internet kazanırsınız. Böylece bir ay içinde 2 GB Bedava internet Paketi kazanırsınız. Turkcell Yaani Kazandırıyor.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. halit dedi ki:

  lutfen bana da veriniz bu kapmanyalri simdiden allah razi olsun teskurler

 2. Mustafa dedi ki:

  Turkcelliler internetsiz kalmasın

 3. أنس حنطاية dedi ki:

  10

 4. Yusuf dedi ki:

  İnternet yılbaşında mı alıcaz??

 5. Yaşar altunbaş dedi ki:

  5GBenrernet 2019

 6. Murat dedi ki:

  10Gb

 7. Husne dedi ki:

  10gb

 8. Buğra dedi ki:

  10GB

 9. Meltem dedi ki:

  10GB

 10. Talip dedi ki:

  10 GB

 11. Mehmet dedi ki:

  10gb

 12. Onur dedi ki:

  10 gb

 13. Ruzgar dedi ki:

  5 GB

 14. Hikmet dedi ki:

  10

  1. Sevket dedi ki:

   Sevket 10 gb

 15. Hüseyin dedi ki:

  Nasil yapiyoruz acaba bu kampanyanlari

 16. Onur dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz nasıl kazanılıyor bu internet şimdiden teşekkür ederim