Evde İnternet Kampanyası – Türk Telekom

27.06.2018
3.714
A+
A-
Evde İnternet Kampanyası – Türk Telekom

Evde İnternet Kampanyası

Evde İnternet Kampanyası Türk Telekom İnternetsiz Ev Kalmasın Kampanyası internetin sınırsız ve bilgi dolu dünyasından kimse mahrum kalmayacak. Evde İnternet Kampanyası ile dilediğiniz gibi evde internet kullanacaksınız. Bu hizmetten faydalanmak içinde öyle pahalı ödemeler yapmayacaksınız. Bu söylenenler sizlere inandırıcı gelmeyebilir. Yazının tamamını okuduğunuzda sizin de Evde İnternet Kampanyası’na katılmak isteyeceğinizden biz eminiz ya siz?

TURKTELEKOM

Evde internet artık çok uygun fiyata! Siz de Türk Telekom evde internete gelin, sizin de eviniz internetsiz kalmasın! Sınırınız olmada yüksek hızda fiber internet kullanmanın keyfini sürmek için tek yapmanız gereken Türk Telekom’un evde internet müşterisi olmanız. Üstelik fiyatlara her şey dahil. Hatta kapınıza kadar gelip kurulumunu da Türk Telekom yapıyor. Ayrıca modem içinde ekstra ücret talep edilmemektedir. Sınırsız, fiber hızlı internet keyfini doyasıya yaşamak için Türk Telekom evde internet müşterisi olmanın tam zamanı.​ Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatıyla limitsiz internet paketleri burada sizleri bekliyor! Kampanya kapsamında sunulan Türk Telekom internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçin fırsatı kaçırmayın. Üstelik modem ücretsiz!​

Hemen başvurun ve bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın Türk Telekom evde internetin sunduğu avantajlardan siz de faydalanın. Türk Telekom’un birbirinden avantajlı internet kampanyalarını incelemek için tıklayın

Sabit telefonu olanlar için kampanyaya dahil tüm internet paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı GB Kampanya İndirimli Fiyatı
4Mbps’ye kadar 20GB Limitsiz İnternet 4 Mbps 20 GB 14,90 TL

​​

İnternet ve Alo Paket tercih edenler için kampanya dahil tüm paketler

 

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı GB Kampanya İndirimli Fiyatı
4Mbps’ye kadar 20GB Limitsiz İnternet 4 Mbps 20 GB 29,90 TL

Hemen başvurmak için buraya tıklayın.

Evde İnternet Kampanyası hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

İnternetsiz Ev​ Kalmasın Kampanyası, 31 Temmuz 2018 tarihine kadar 24 ay taahhütlü ve bireysel müşteriler için geçerlidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde hız ve GB (gigabyte) alternatiflerini içeren limitsiz internet paketlerinin yer aldığı kampanya; 24 ay indirimli, sabit ve her şey dahil fiyat fırsatı ile sunulmaktadır.

2. Evde İnternet Kampanyası kapsamında Yalın erişimli internet bulunmakta mıdır?

Hayır, Yalın erişimli internet hizmeti bu kampanya kapsamında mevcut değildir.

3. Evde İnternet Kampanyası her altyapı için geçerli midir?

Kampanya kapsamında Fiber (Sadece FTTH), Hiper ve DSL altyapılarında yararlanılabilir. Fiber (FTTB) altyapısında yararlanılamamaktadır.

4. Türk Telekom evde internet aboneliğimi 2 ay önce iptal ettirmiştim; bu kampanyadan faydalanabilir miyim?

Hayır, Son 3 ay içerisinde aboneliğini iptal ettirmiş olan internet aboneleri bu kampanyadan yararlanamazlar.

5. Evde İnternet Kampanyası kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

İndirimli İnternet Paket Ücreti:Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay boyunca indirimlidir.

İnternet Bağlantı ücreti:Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 9TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.

Kampanya Katılım Ücreti;Kampanya katılımlarında alınan 48TL (KDV dahil) Alo Paket kampanya katılım ücreti, 24 ay boyunca aylık 2TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.

Sabit Telefon’la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri:

Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Sabit Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli aylık 8 TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.

Türk Telekom sabit telefon hattı olup Alo Paket’e geçiş yapmak isteyen abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10TL’dir

Evde internet ev içi kurulum ücreti:Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

6. İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

Damga vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.

Bağlantı Ücreti: İlk taksidi yansıtılır.

Kampanya Katılım Ücreti: Alo Paket erişimi(sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlananlara ilk taksidi yansıtılır.

Kısmi Kullanım Ücreti:

İnternet:İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.

ALO Paket erişim ücreti:Alo Paket erişimi (sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

Satın alınan ücretli Evde İnternet Katma Değerli Servis ücreti (Varsa):Ücretli Evde internet katma değerli servislerinden (Türk Telekom Tivibu Web, Vitamin, …) yararlanıyorsanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.

7. Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

Bireysel aboneler için;

  • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport veya uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin bir sureti

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.