Evde İnternet

Evde İnternet

Evde İnternet

Evde internet kampanyaları ile evde internet kullanan, kullanmak isteyen herkes için cebine ve ihtiyaçlarına uygun internet paketleri vardır. Günümüzde evde internet kullanmak bir lüks olmaktan çıkmış artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Herkes artık evinden internete bağlanıp işlerini evlerinden yapmak istemektedirler. Evde internet paketleri ve cepte internet paketleri hakkındaki tüm kampanyalar için bizi takip edin.

Bedava internet paketleri için sayfamızdan ayrılmayın.

Evde İnternet Avantajları:

Evden internet kullanmanın cepten internet kullanma ile kıyas edersek sayısız avantajları vardır. Bunların en başında ise evdeki internetimizi bize gelen misafir ya da ev halkından sınırsız sayıda kişiye paylaşabilir ve herkesin ihtiyaçlarının karşılanması için bir internet erişim alanı oluşturulur. Evde internet fiyatları cepte internet fiyatlarına nazaran çok uygundur. Cepten kullanacağımız internette GB’ları sayarken evimizde yararlanacağımız ev internet paketleri için aynı şey söz konusu değildir. Ev internet paketleri cepte internet paketlerinden daha yüksek hızda ve sınırsız erişim hakkı tanımaktadır. Ev internet paketleri kapsamında son zamanlarda onlarca kampanya düzenlenmiştir. Bu evde internet paketleri kampanyalarından cebinize faydalı ve en uygun olanı seçip sizde evde internet kullanmaya başlayın.

Vodafone Evde İnternet Kampanyaları

Evde İnternetiniz kesilse de kesilmez. Peki bu ne demek diyecek içimizden bazıları. Vodafone evde internet paketi kampanyalarında birinde şöyle diyor “evde internetiniz olurda kesilirse ya da ev internetinizi cebinizde kullanmak isterseniz diye, ayda dört kez Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden veya GUNLUK 4GB yazıp 7000’e göndererek mobil hattınıza 4GB lık yükleme yapabilirsiniz” aynı zamanda ekliyor “bu hizmet Vodafone Net aboneliğiniz süresince geçerlidir” gayet de iyi diyor. Hadi durmayın sizde Vodafone Evde ile kara geçin.

İnternet kullanımı, modern yaşamın ayrılmaz bir parçası. Dünyada yaklaşık bir milyar, Türkiye’de 30 milyon internet kullanıcısı var. Bu da milyonlarca ev ve işyerinin internete, hızlı olduğu için ADSL teknolojisi ile bağlı olması anlamına geliyor. Peki ADSL internet faturaları ve bağlantı hızınız size uygun mu?
Türkiye’de ADSL, Fiber ve Kablo internet bağlantı servisi veren 7 ayrı kuruluş var. Bu kuruluşlar, farklı hızlarda, farklı veri aktarım limiti seçeneklerinde, ve çeşitli kampanyalar içeren seçenekler sunuyorlar. Bu kadar çok seçenek arasından sizin için en uygun internet bağlantı tarifesini seçmek, size her yıl ciddi miktarlarda tasarruf olanağı sağlayacaktır.
Tüm ADSLfiber ve kablo internet bağlantı seçeneklerini liste formatında görebilirsiniz.
ADSL tarifelerinin fiyat avantajlarını karşılaştırabilirsiniz.
Modem, ücretsiz kullanım gibi hediye seçeneklerini rahatça değerlendirebilirsiniz.
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları.
Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları.
Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. admin dedi ki:

    Evde internet kampanyası için daha detaylısı yok

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık