Facebook 5GB Paketi – KKTCELL

30.06.2018
240
A+
A-
Facebook 5GB Paketi – KKTCELL

Facebook 5GB Paketi – KKTCELL

Facebook 5GB paketi sosyal medyanın en gözde ve en çok kullanılan elemanı olan facebook üzerinden yapacağınız kullanımlarınız KKTCELL‘in bu kampanyası sayesinde standart paketinizden düşmeden rahatça doyasıya kullanım özgürlüğü sağlamaktadır.  Facebook sizlerin de bildiği gibi dünyada artık vazgeçilemeyen bir sosyal medya aracıdır. Yediden yetmişe herkesin kullandığı facebook’da gezinirken neden internet paketiniz azalsın? KKTCELL‘in bu kampanyasına katılan tüm Kuzey Kıbrıs Turkcell kullanıcıları Facebook 5GB paketi size dilediğinizce resim ve video yükleme özgürlüğü tanıyacaktır. Eğer sizde tüm bunları yaparken internet paketinden yemesin istiyorsan hemen Facebook 5GB paketi ’ni kaçırma!  

Facebook 5GB paketi’ne Nasıl Sahip Olurum?

İnternet paketinden yemeyen ve tam bir ay boyunca facebook üzerinden 5GBn kullanım hakkı tanıyan bu pakete sahip olmak için FACE” yaz “1111” e gönder. Anında Facebook 5GB internet paketi cebinde. Mesajı gönderdikten sonra anında size geri dönüş mesajı ile bilgilendirme yapıp talebinizin onaylanıp onaylanmadığı hakkında bilgilendirileceksiniz. Talebiniz onaylanmışsa dilediğinizce facebook’da gezinebilirsiniz.

Facebook Paketi nedir? Neden almalıyım?

Mevcut internet paketinizden yemeden sadece Facebook‘ta fotograf ve video yüklemek, durum güncellemesi yapmak, Facebook üzerinden paylaşılan videoları izlemek ve mesajlaşmak istiyorsanız Facebook 5GB paketi ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Facebook’ta yer alan ancak Facebook dışı link ve sunuculara bağlanıp çalışan uygulama ve içerikler Facebook 5GB Paketi’ne dahil değildir.

Nasıl yararlanabilirim?

Facebook Paketi’ne abone olmak için;
● FACE yazıp 1111’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
● 1111 Cepten İnternet Dünyası Sesli Yanıt Sistemi’den
● Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri’nden
● 533 no’lu Çağrı Merkezi’nden
başvurabilirsiniz.

Facebook 5GB paketi Aylık Abonelik ücreti gerektirir mi ?

İnternet paketinizden düşmeyen bu facebook paketi askında sizin tarifenize ek olarak sadece facebook’da kullanabileceğiniz 5GB tanımlar ve en avantajlı fiyat üzerinden bununda ücreti size yansıtılır.

Cepten internet paketim var. Yine de Facebook Paketi alabilir miyim?

Mevcut internet paketinizle birlikte Facebook Paketi de alabilirsiniz. Böyle bir durumda Facebook kullanımlarınız öncelikli olarak Facebook paketinizden düşer.

Facebook Paketimi nasıl iptal edebilirim?

Facebook Paketi’ni iptal etmek için IPTAL FACE yazıp 1111’e ücretsiz kısa mesaj göndererek iptal ettirebilirsiniz.

Facebook 5GB paketi kullanım kotası paket bitiş tarihinden önce dolarsa ne olur?

Facebook 5GB paketinizin 5GB kullanım kotası dolunca faturalı müşterilerimiz akıllı aşım tarifesinden , faturasız müşterilerimiz standart tarifeden ücretlendirilir.

Facebook 5GB paketimden kalan kullanımımı nasıl öğrenebilirim?

Facebook 5GB paketinden kalan kullanımı DURUM yazıp 1111’e SMS göndererek öğrenebilirisiniz.

Aylık Abonelik Ücreti Ne Kadar?

9TL/AY olarak ücretlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.