Fiber Hızlı Net – Türk Telekom

Fiber Hızlı Net – Türk Telekom

Fiber Hızlı Net Kampanyası

Fiber Hızlı Net Kampanyası herkesin evinde süper fiber hızında kaliteli internet erişimi sağlaması için kaçırılmaz bir fırsat. Türk Telekom Evde internet kampanyaların da önemli girişimlere imza atmaya devam ediyor. Türk Telekom’un yapmış olduğu bu gibi girişimler bilişim dünyasında fark yaratmaya devam ediyor. Fiber Hızlı Net Kampanyası’na katılmak için tek yapılması gereken web sayfası üzerinden veya çağrı merkezi aracılığı ile Fiber Hızlı Net Kampanyası’na başvuru yapmak. Web sitesi ya da çağrı merkezinden internet başvurusunu yapanlara özel limitsiz fiber hızlı internet ilk ay ücretsiz ayda 59,90 TL! Fiber Hızlı Net Kampanyası sadece fiyat ve fiber hızlı internet erişimi avantajlarının yanı sıra çocukların gelişimi ve eğitimlerine katkı sağlayacak zengin içeriğe sahip eğitim paketlerini de hediye ediyor. Türk Telekom’un Fiber Hızlı Net Kampanyası bu yönüyle de oldukça fark yaratacak gibi gözüküyor.

 

Fiber Hızlı Net Kampanyası Avantajları

-Bahsedilen fiyata her şey dahil mi? – Evet bu fiyat içine her şey dahil.

– Fiber Hızlı Net aldım ama kurulumu nasıl yapacağım? – Hiç dert etmeyin Evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatı

– Yüksek hızlı, limitsiz internet paketleri.

-Ücretsiz servis avantajı

Hepsi ve daha fazlası bu kampanya ile Türk Telekom kullanıcılarının hizmetine sunuluyor.

Fiber Hızlı Net Kampanyası kapsamında sunulan sınırsız internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçin, Online başvurulara özel ilk ay ücretsiz internet fırsatını kaçırmayın.

Hemen başvurun, siz ve çocuklarınız Türk Telekom evde internetin sunduğu avantajlardan birlikte faydalanın.

Her bütçeye göre bir Fiber Hızlı Net Kampanyası bulunmaktadır. Kampanyaya dahil maketler S (small), M (medium), L (large), XL (extralarge) ve XXL (extra extra large) olarak sınıflandırılmaktadır. Dilerseniz burada kendi kullanım miktarınıza uygun paketi seçebilirsiniz. Bu sayede cebinizden çıkacak parayı da siz belirleyebilirsiniz.

Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorum diyorsanız web sitemiz üzerinde Türk Telekom kategorisini seçim oradan istediğiniz bilgiye erişebilirsiniz gitmek için TIKLAYIN. Ya da dilerseniz Türk Telekom web sitesi üzerinde detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Gitmek için TIKLAYIN.

Fiber Hızlı Net Kampanyası Esasları

Net Kampanya 31 Temmu​z 2018 tarihine kadar geçerlidir.​

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

Online başvurulara özel ilk ay bedava kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için Bizden Kampanyası’nı tıklayınız.

Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), Net Kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan ​16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10 TL’dir.

Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.

Paket İsmi Paket Kampanyalı Fiyatı Paket Tarife Fiyatı Kampanya Süresi İndirim Bedeli
ALO PAKET 100 2,90 TL 9 TL 24 AY 6,10 TL
ALO PAKET 250 4,90 TL 18 TL 24 AY 13,10 TL
ALO PAKET 500 6,90 TL 34 TL 24 AY 27,10 TL
ALO PAKET 1000 11,90 TL 48 TL 24 AY 36,10 TL
ALO PAKET LİMİTSİZ 24,90 TL 38 TL 24 AY 13,10 TL

Detaylı bilgi için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.