Günlük 100 MB Paketi – KKTCELL

29.06.2018
478
A+
A-
Günlük 100 MB Paketi – KKTCELL

Günlük 100 MB Paketi – KKTCELL

Günlük 100MB Paketi KKTCELL Kampanyası sayesinde Cepten internete Turkcell’le bağlanmak hem çok hızlı hem çok hesaplı! Kıbrıs genelinde en iyi ve en kaliteli operatör firmalarından olan Kuzey Kıbrıs Türkcell sizlere internetin sınırsız dünyasında kesintisiz ve süper hızda kullanım sağlamak adına her gün kendini bir adım daha ileri taşımaktadır. Gerek yapmış olduğu internet ve telekominikasyon alt yapı çalışmaları ile gerek de siz kktcell kullanıcılarına en uygun fiyatı ve fırsatı sunmak için yaptığı çalışmalarla kendini ispatlamıştır. Günlük 100MB Paketi sayesinde internet paketiniz bittiğinde yada acil internet ihtiyacınız durumunda hemen tek bir SMS ile cebinize 100MB internet paketi tanımlanacaktır. Günlük 100MB Paketi’nden  gün içerisinde sadece 1 kez yararlanılabilir.

Daha çok kampanyadan ve bunun gibi özel fırsatlardan faydalanmak için buraya tıklayarak web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. en güncel en faydalı fırsat dolu Kuzey Kıbrıs Kampanyaları bu sitede. Detaylı bilgi ve kampanya esasları için tıklayın.

Günlük 100 MB paketini başlatmak için

GUNLUK yazıp 1111’e göndererek,Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri‘nden 533 Sesli yanıt sisteminden ve Çağrı Merkezi’nden paketi başlatabilirsiniz.

Günlük 100MB paketi Kalan kullanım hakkını nasıl öğrenirim?

DURUM yazıp 1111’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

İnternet paketimi nasıl iptal edebilirim?

GUNLUK IPTAL yazıp 1111’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

GÜNLÜK PAKET 5 TL/GÜN

“GUNLUK” yaz “1111” e gönder ve bu çok avantajlı pakete sahip ol.

Ne zaman kullanmaya başlarım?

Onay SMS’i geldikten sonra paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paket kullanım ücret ve miktarım nasıl göre hesaplanır?

İnternet kullanımınızda indirilen ve yüklenen veriler (download + upload), paket limitinizden düşer. Paket aşımınızda da yine indirilen ve yüklenen veriler, paket aşım ücreti üzerinden hesaplanır.

Paket değişikliği nasıl yaparım? Kullandığım paketimi iptal etmem gerekir mi?

Kullandığınız paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Bir üst pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Numara değişikliği, devir, Faturalı hattan faturasız hatta geçiş yaptığımda internet paketim devam eder mi? Kullanmadığım interneti paketime ne olur?

Numara değişikliği yapmanız durumunda paketinizi kullanmaya devam edersiniz. Diğer durumlarda paketiniz iptal olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.