Hakkımızda

10.06.2018
185
A+
A-
Hakkımızda

Hakkımızda

İnternetpaketin.com, ilkeli, kendisine özgü ve tamamen gerçeğe dayalı olarak kendisine hedef edinmiş ilkeler doğrultusunda güncel haberleri son okuyucu ile buluşturmayı hedeflemiş bir internet paketi portalıdır.

Misyonumuz

Her zaman için haberlerin ve içeriklerin tarafsız olarak özgün bir yazım dili ile sunulması ilk önceliğimizdir.

Herhangi bir metin, haber veya içerikte taraflı olarak yazılmış ”alıntı” durumu yer alıyor ise internetpaketin.com bunu fark etmesi durumunda direkt düzelterek tarafsız bir şekilde yayınlar.

Reklam, tanıtım veya benzeri içerikler hiçbir koşul ve şart adı altında okuyucuya belirtilmeden internetpaketin.com’da yayınlanmaz. İnternetpaketin.com sadece ulusal, yerel ve tamamen bağımsız haberleri sunmayı hedeflemektedir.

Son dakika tarife haberlerinin en güncel, en kısa süre içerisinde yayınlanması önceliklerimizden sadece bir tanesidir.

Vizyonumuz

Tarifeler gündemi konusunda ulusal alanda takip edilen marka haline gelecek bir ”İnternet Paketi” sitesi yaratmak.

Tüm tarafsızlığımız ve haberlerimizde yer verdiğimiz içeriklere ” internetpaketin.com’da yayınlandıysa doğru ve gerçek haberdir” algısını kazandırmak.

Ekiplerimiz arasında hazırlanan haberlerin verdiği huzur, güven ve doğruluk ile okuyucularımız ile ortak huzur ve doğru haberi paylaşmanın mutluluğunu yaşamak ortak vizyonuzmudur.

Hedeflerimiz

Tüm Türkiye’nin dikkatini çekebilen, internet paketi haberlerini sevmeyen okuyuculara dahi internet paketi haberlerini sevmelerini sağlamak.

Sitemizde tamamen doğru ve eksiksiz olan, kesintisiz 7/24 erişim sağlanabilen internet paketi haberleri platformu yaratmak.

Gelecek uzun vadeli süreçlerde ”İnternet paketleri düşkünlerinin” internete girdikleri an ilk sayfa olarak internetpaketin.com’u açmalarını sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.