İnternet Festivali Kampanyası – Türk Telekom

İnternet Festivali Kampanyası – Türk Telekom

İnternet Festivali Kampanyası – Türk Telekom

İnternet Festivali Kampanyası – Türk Telekom aslında bildiğimiz festivallerden biraz farklı bir ilkeye sahip. Ancak İnternet Festivali Kampanyası bizim her yaz katıldığımız o plaj festivalleri portakal festivalleri gibi ait oldukları şehre özgüdür. Nitekim nasıl ki Güzelyurt Portakal Festivalinde oranın insanının yaşayışını, kültürünü, yemeklerini, sahip oldukları her şeylerini yansıtıyor ve adını yetiştirdikleri meyve olan portakaldan alıyorsa bu İnternet Festivali Kampanyası da aynı bu ilkeyle yola çıkmıştır. Sizin yaşadığınız yöreye ya da ilçenize özgü olarak internet kampanyalarından ve indirimlerinden faydalanacağınız bir festival. İlçenize özel indirim fırsatıyla dopdolu internetin keyfini yaşayabileceğiniz Türk Telekom evde internet dünyasına hoş geldiniz.

Bu kampanyada sizlere söylenen fiyat içine her şey dahildir. Diğer kampanya yapan firmalar müşterilerin diğer masraflarını arka plana atarak sadece internet paketleri üzerinden kampanya düzenlemektedir. Her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatıyla yüksek hızlı, limitsiz internet paketleri burada sizleri bekliyor. İnternet festivali Kampanyası kapsamında sunulan sınırsız internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçin.

Her şey dahil fiyatı neleri kapsadığını daha detaylı olarak aşağıdaki yazımızda değineceğiz.

 

Eğer şimdi hemen zaman kaybetmeden başvuru yaparsanız sizde daha karlı bir internet kullanıcısı olacaksınız. Ne kadar erken o kadar iyi! Hemen başvurun, Türk Telekom evde internetin sunduğu uygun fiyat, hızlı internet gibi daha birçok fırsat ve avantajlardan siz de faydalanın! ​​​​​​​​

İnternet Festivali Kampanyası – Türk Telekom Nasıl Başvurulur ?

 

Kampanyaya başvurmak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayın, Türk Telekom Ofis ya da Mağazaları’na uğrayın, internet sahibi olun. Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası’nı öğrenmek için tıklayın!

Ayrıca İnternet yazıp 6606‘ya kısa mesaj (SMS) göndererek başvuru yaparsanız sizi hemen arayabiliriz.​​

 

 

İnternet Festivali Kampanyası – Türk Telekom Koşulları

 

Paket İsmi Paket Kampanyalı Fiyatı Paket Tarife Fiyatı Kampanya Süresi İndirim Bedeli
ALO PAKET 100 2,90 TL 9 TL 24 AY 6,10 TL
ALO PAKET 250 4,90 TL 18 TL 24 AY 13,10 TL
ALO PAKET 500 6,90 TL 34 TL 24 AY 27,10 TL
ALO PAKET 1000 11,90 TL 48 TL 24 AY 36,10 TL
ALO PAKET LİMİTSİZ 24,90 TL 38 TL 24 AY 13,10 TL

 

internet Festivali Kampanyası 31 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.

Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli herşey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Kampanya sadece belirli ilçelerde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu ilçeler için tıklayınız.

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), İnternet Festivali Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10TL’dir. Kampanya kapsamında istendiği takdirde, Alo dakika paketlerinden birisini seçerek Alo Paket hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.

Bağlantı Hızı AKN Sonrası Hız
8 Mbps’ye Kadar 3 Mbps’ye Kadar
16 Mbps’ye Kadar 5 Mbps’ye Kadar
24 Mbps’ye Kadar 8 Mbps’ye Kadar
35 Mbps’ye Kadar 16 Mbps’ye Kadar
50 Mbps’ye Kadar 16 Mbps’ye Kadar
100 Mbps’ye Kadar 24 Mbps’ye Kadar

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.