KKTCELL 20 Temmuz Kampanyası

19.07.2018
350
A+
A-
KKTCELL 20 Temmuz Kampanyası

KKTCELL 20 Temmuz Kampanyası 2018

KKTCELL 20 Temmuz kampanyası Kuzey Kıbrıs Turkcell’in Kıbrıs barış harekatının anımsanacağı bu özel günde abonelerine sunacağı çok özel  ve kaçırılmaz bir kampanya olacak gibi duruyor. İnternet paketin yoksa endişelenme Kuzey Kıbrıs Turkcell 20 Temmuz hediyeleri ile siz KKTCELL kullanıcılarını memnun etmek ve kimse internet paketi olmadan kalmasın diye öz veriyle çalışıp yeni fırsatları, kampanyaları abonelerine sunmaktadır. Kıbrısta zaten cepte internet yada evde internet kullanıcıları kısacası tüm internet paketi kullanıcıları internet hızından, çekim kapasitesinden ve yüksek fiyatlardan şikayetçi durumda. Bu durumu farkında olan Kıbrıs’ın en önde gelen operatörlerinden KKTCELL yani Kuzey Kıbrıs Turkcell 2018 yılında yaptığı bedava internet paketi 2018 ve KKTCELL hediye internet paketi 2018 kampanyaları ile mobil internet kullanıcılarının bu şikayetlerini bir nebze olsun azaltmak için işe yarar fırsatlar ortaya koymuş ve nitekim başarılı olmuştur. İnternet paketin mi yok acil paket mi lazım KKTCELL 20 temmuz fırsatı sizin yanınızda.

kuzey kıbrıs kktccell turkcell bedava internet 20 temmuz

KKTCELL 20 Temmuz Hediyeleri

Kıbrıs Bedava internet 2018 kampanyaları kapsamında 20 Temmuz’da tüm KKTCELL kullanıcılarını ister Turkcell Faturalı ister Turkcell Faturasız olsun faydalanabileceği çok özel bir kampanya düzenlemeye hazırlandıklarını ön görmekteyiz. Geçtiğimiz yıllarda 2016 ve 2017 de bedava internet kampanyaları ile kullanıcıların yüzünü güldüren dev operatör bu yılda yine abonelerinin yanında olacağını tahmin ediyoruz. Şimdiden kesinleşen bir kaç kampanyalar hakkında bilgi almak için her gün bizi takip edin ve yazımızı sonuna kadar okuyun. KKTCELL bedava internet nasıl yaparım? KKTCELL 20 temmuz hediyeleri nelerdir? KKTCELL 20 Temmuz kampanyasına nasıl katılabilirim? sizin de aklınızdan bu sorular geçiyorsa işte bu yazı sizin için demektir. Bu kampanya ve bundan sonraki en güncel en yeni kampanyalar için internet paketin sayfamızı günlük olarak takip edin. internetpaketin.com adresinden tüm internet ihtiyaçlarınızı karşılatın üstelik BEDAVA.

(Önemli bilgi : 60 saniye bu sayfada beklemezseniz KKTCELL 20 Temmuz kampanyası kapsamındaki en büyük fırsat size gözükmeyecektir. bekledikten sonra alt kısımlarda yada sayfanın herhangi bir yerinde bedava internet butonlarından bedava internetinizi yükleyebilirsiniz.)

Kıbrıs Turkcell 20 Temmuz Bedava İnternet Paketin kampanyası

Kuzey Kıbrıs Turkcell Sarı Sandık Ayın Sürprizi  

Temmuz ayının sürprizi bedava facebook kampanyası fırsatı oldu. Şanslı cuma gününüzde kampanyaya katılan tüm abonelere facebook kulanımları internet paketin’den yemeden ücretsiz olacaktır. Sarı sandık ayın sürprizi kampanyasına katılan tüm aboneler “şanslı cuma” günlerinde  1 gün boyunca bedava facebook kullanım hakkına sahip olacaklar. Şanslı cuma gününde yapacağınız canlı yayın kullanımları dışındaki tüm facebook kullanımlarınız internet paketin’izden harcamadan ücret yansıtılmamaktadır. Bedava internet kullanım hakkına sahip olacakları şanslı cuma kampanyalarına cuma günleri başvurabilecekler ve katılım talebleri onu takip eden cuma günü değerlendirilecektir. Kampanyaya katılımınız onaylandıysa eğer size şanslı cumanızda mutlaka  SMS ile bilgi verilecektir. Sarı sandık ayın sürprizi  katılmak için “facebook” yazıp “5454” göndererek cumanızı doyasıya facebook’da paylaşın.

kuzey kıbrıs turkcell bedava internet kampanyası

KKTCELL Bip Sinema

KKTC Sinemalarında hangi şehirde hangi film, saat kaçta oynuyor? Dilediğiniz veya bulunduğunuz şehir adını yazıp göndererek, şehire göre sinema salonu ve güncel vizyon filmlerini öğrenebilirsiniz. Kanalı takip eden müşterilerimize özel, belli dönemlerde çekilişli kampanyalar düzenlenecektir. Bu bilgi BiP Sinema kanalı içerisinden verilecek olup, detaylara veya hediyenin ne olacağına takip eden müşterilerimiz yine kanal içinden ulaşabilecektir.

KKTCELL Bip Sinema Bileti Kazanma Şansı

Çekilişle Sinema Bileti Kazanma Detay:

Kanal takipçileri arasında yapılacak çekilişle belirlenir, kampanyaya Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri katılabilir. Hangi sinema ve hangi film olacağı ve ayrıca seans saati de güncel olarak çekiliş yapılacağı zaman belirlenir. Kazanan kişiler, Bip Sinema Kanalından duyurulacak olup ayrıca KKTCELL çağrı merkezinden aranacaktır. BiP uygulamasını indirmek ve BiP Sinema kanalını kullanmak ücretsizdir.

Escape Beach’te Avantajlı Bir Yaz!

Bedava kampanları sizler için buluyoruz. Yazın en keyifli kampanyası bu olsa gerek.Platinum’lular yazın keyfini Escape’de çıkarıyor! Hafta içi sınırsız, Cumartesi ve Pazar ile tatil günlerinde ise günlük 150 kişiye kadar yanında bir kişi ile ücretsiz hizmetlerden yararlanma hakkı Platinum ayrıcalığıyla sizleri bekliyor. Ayrıcalıktan yararlanmak için PLATINUM yazıp 2222’ye mesaj atmanız yeterli. Detaylı bilgi için; tıklayınız.

kktccell-turkcell-20-temmuz-kıbrıs-turkcell

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. tayfun dedi ki:

    çok güzel