KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi – Life 4GB İnternet Paketi

03.07.2018
4.333
A+
A-
KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi – Life 4GB İnternet Paketi

KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi

KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi sizlere doyasıya internet kullanımı sağlıyor. Bedava internet paketleri kapsamında yazdığımız tüm yazılarda da olduğu gibi bu yazımızda da sizlerin cebinizi düşünürken nasıl daha karlı ve nasıl daha çok kullanım hakkına sahip olacağınızı araştırdık ve işte KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi – Life 4GB İnternet. Günümüz dünyasının artık bir lüksü olmaktan çıkıp ihtiyaç haline dönen internet paketi gerek işte gerek ise sosyal yaşamımızda kullanmamız için ve kullanırken de az para ödememizi hatta hiç Para ödemememizi Bedava İnternet Paketi kullanmayı isteriz. Kim Bedava İnternet Paketi istemez ki? Bedava İnternet kazanmak ve Bizi Sürekli Takip etmek için İNSTAGRAM VE FACEBOOK üzerinden bizi takip edin.

Bedava 1GB internet için Tıklayın.

Bedava 2GB internet için Tıklayın.

Bedava 4GB internet için Tıklayın.

Bedava Turkcell İnternet.

KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi – Life 4GB İnternet Paketi

KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi ile Daha çok internet, herkesi arayabileceğiniz BiP dakikaları ve hayatınızı renklendiren servisler yeni lifecell paketlerinde!

KKTCELL 4GB Bedava İnternet Paketi – Life 4GB İnternet Paketi Avantajları

1. Akıllı Aşım Paketi:Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
2. Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
3. Akıllı Yurt Dışı Paketi: Yurtdışında avantajlı kullanım ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
3. Transit Servis: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
4. BiP’ten Arama Yapanlara Hediye İnternet Kampanyası: Cep telefonlarını ve sabit hatları BiP’ten arayın, hediye internet kazanın!

KKTCELL Bedava İnternet Kampanyası Esasları

Instagram, Facebook, lifebox, TV+, fizy ve Dergilik servisleri ile ek 5’er GB internet sunulmaktadır.
● Sabit fiyat garantili lifecell paketleri ile 12 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
● Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)’in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
● Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
● Bitmeyen internet özelliği ile internet faydasının dolması ile internet kullanımları için ek ücret yansımayacaktır. Ek cepten internet paketi olmaması durumunda internet hızı 80 Kbps’a indirilecektir. Bir sonraki fatura dönemi paket faydalarını yenilenene kadar internet kullanımı ücretsiz 80 Kbps üzerinden devam edecektir.
● Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Ücretler ve Esaslar için Tıklayın!

 

PAKET KONUŞMA İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
Life 4GB Paketi 100 DKBİP’TEN YURT İÇİ HER YÖNE VE YURT DIŞINA

300 DKYURT İÇİ HER YÖNE VE YURT DIŞINA

SINIRSIZLIFECELL WIFI 20MBIT

4 GBTÜRKİYE VE YURT İÇİNDE GEÇERLİ BİTMEYEN* İNTERNET

TURKCELL DERGİLİK

FACEBOOK 5GB PAKETİ

INSTAGRAM 5GB PAKETİ

LİFEBOX 50GB

TURKCELL TV+

FİZY

89 TL/AY YILLIK        BONELİK 119 TL/AY AYLIK ABONELİK

 

KKTCELL Bedava internet kampanyalarında güncelleme var!

Kuzey Kıbrıs Turkcell 20 Temmuz Bedava internet Fırsatı

KKTCELL 20 temmuz bedava internet kampanyası kapasamında Kuzey Kıbrıs Turkcell 20 Temmuz bedava internet fırsatını siz değerli müşterilerine sunuyor. 20 Temmuz hediye internet fırsatları hakkında yazdığımız yazıya erişmek için tıklayın.

Bedava internet paketlerinden faydalanmak için sitemizdeki hediye internet butonlarını kullanabilirsiniz. Daha fazla kampanya için internetpaketin.com adresini takip edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.