Platinum 15GB Paketi

27.06.2018
833
A+
A-
Platinum 15GB Paketi

Platinum 15GB Paketi

Platinum 15GB paketi yurt içi her yöne ve yurt dışına dakika, her yöne SMS, transit servisi avantajı ve internet faydası içeren en yeni Platinum paketimizdir.

Bu Platinum Paketlerden tüm faturalı hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Platinum 15GB Paketi  abone olmak

● Cep Hesabım uygulamasından
● Kontratlı yıllık abonelik için paket için PLATINUM 15, aylık abonelik için PLATINUM 15 AY yazıp 8780’e kısa mesaj göndererek
● kktcell.com’a giriş yaparak internetten
● Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri’nden

başvurabilirsiniz.

2 aylık kontrat süreniz boyunca paket ücretinde değişiklik olmayacaktır.

Tüm iletişim ihtiyacının bir arada olduğu Platinum 15GB Paketi size göre! Paketiniz ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olur. Güncel tarifeniz Giriş veya Standart tarife ise paketiniz anında başlar. Paketiniz başlayınca bilgilendirme SMS’i gönderilir. Paketinizin başladığına yönelik bilgilendirme SMS’i hem paketiniz ilk başladığında hem de her ay paketiniz başladığında gönderilecektir. Paketiniz ile verilen faydaların kullanım süresi 1 aydır. Bir sonraki aya aktarılmaz. Paketinizin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Hem paketiniz ile sunulan faydalarınızın yaklaşık %80’ini kullandığınızda hem de paket faydalarınız bittiğinde bilgilendirme SMS’i gönderilir. PLATINUM KALAN yazıp 8780’e SMS göndererek

Ayrıca kktcell.comdan giriş yapıp hesabım içerisindeki kalan kullanımlarım bölümünden

Cep Hesabımuygulanmasından görüntüleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri’nden ve ya 444 0 533 Çağrı Merkezi’nden başvurabilirsiniz. 12 ay kontratlı sabit fiyat garantili Platinum 15GB paketten faydalanıyorsanız kontrat süresi dolmadan Turkcell İletişim Merkezlerinden erken iptal bedelini ödeyerek iptal edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Tıklayın!

 • DİĞER AVANTAJLARı:
 • Akıllı Aşım Paketi:Paketinizi aşanız bile avantajlı fiyatlarla konuşmaya devam edersiniz.
  2. Akıllı Devir Paketi: Paketinizde kullanmadığınız faydaları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.
  3. Transit Servis: Transit servisi ile artık paket faydalarınızı ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında tam 69 ülkede kullanabilirsiniz.
 • Instagram, Fizy, lifebox, TV+ ve Dergilik servisleri ile ek 5’er GB internet sunulmaktadır.
  ●Sabit fiyat garantili paketlerde ile 12 aylık abonelikte taahhüt süresi boyunca aynı paket ücretini ödersiniz, paket fiyatınız taahhüt süresince değişmez.
  ● Abonelerin paket/tarife ile sunulan hakları, 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmeyecektir. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmeyecektir. Aksi ahvalde Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.)’in bunu tespiti durumunda abonenin hattını derhal görüşmeye kapatarak uğramış olduğu tüm zarar ziyanı da aboneden tazmin etmeye hakkı olacaktır.
  ● Kuzey Kıbrıs Turkcell (Kıbrıs Mobile Telekomünikasyon Ltd.) abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten ve haberleşme amaçları dışında kullanımdan kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
  ● Platinum paketlerindeki her yöne ve yurt dışı dakikalarınızla Güney Kıbrıs,Türkiye, İngiltere dahil bölge 1,2,3,4 ülkelerini arayabilirsiniz. Ülke detaylari icin tıklayınız.
  ● Lifecell WiFi hizmeti Lifecell Digital Ltd. tarafından verilmektedir. Tarife kapsamında sunulan Lifecell WiFi hizmeti ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.