The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm izle – The Walking Dead son bölüm FX

23.10.2018
1.964
A+
A-

Çizgi romandan uyarlanan sarsıcı dizi The Walking Dead son bölüm nefes kesen sahnelerle ekranlara geldi. The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm izleyicilerle buluştu ve Türkiye’den diziyi takip edenler diziyi izleme yollarını araştırmaya başladı. Tansiyonun ve heyecanın giderek yükseldiği The Walking Dea son bölüm FX’te ABD yayınından 24 saat sonra izleyicilerle buluşacak. Warning Sings adıyla yayınlanan son bölümde, Rick son derece zorlu bir mücadelenin içine girdi. Dizide, Alexandria’nın yönetimini Rick Grimes üstleniyor. Ezekiel’in Krallığı devam ediyor. Maggie Greene ise Hilltop’u idare ediyor fakat burada işler biraz karışık. İlk bölümde paylaşıla bilgilere bakılırsa Maggie, Hilltop’ta yapılan bir seçim sonucunda liderliği üstleniyor.

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm izle – The Walking Dead son bölüm FX

The Walking Dead 9. sezon 3. Bölüm izle – The Walking Dead son Bölüm FX

The Walking Dead 9. sezon 3. bölüm izleme yolları dizinin fanları tarafından araştırılıyor. AMC’nin popüler dizisi The Walking Dead son bölüm “Warning Sings” heyecan yaratan sahnelerle ABD’de yayınlandı. Dizinin Türkiye yayını ise merakla araştırılıyor. The Walking Dead Türkiye yayın hakları FX kanalında bulunuyor. 9 sezondur dur durak bilmeden zombilerle mücadelenin sürdüğü The Walking Dead’te bu sezon işler daha da karmaşıklaştı. Alexandria’nın yönetimini Rick Grimes üstleniyor. Ezekiel’in Krallığı devam ediyor. Maggie Greene ise Hilltop’u idare ediyor fakat burada işler biraz karışık. İlk bölümde paylaşıla bilgilere bakılırsa Maggie, Hilltop’ta yapılan bir seçim sonucunda liderliği üstleniyor. The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Roman, dünya çapında beklenmedik bir biçimde ortaya çıkan esrarengiz bir bulaşıcı beyinsel hastalık sonucu, modern medeniyetin sonunu getiren bir zombi salgınını konu eder. Bu dünyada, zombiler, hikâyenin geçtiği bölgenin yerel argosunda “aylaklar” adıyla anılmaktadır. Sadece beyinleri yokedilerek etkisiz hale getirilebilen bu aylaklar, herhangi bir canlıyı yakalayıp parçalayarak yiyen “yaşayan ölüler” olarak betimlenmiştir.

THE WALKİNG DEAD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

THE WALKİNG DEAD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Alexandria’nın yönetimini Rick Grimes üstleniyor. Ezekiel’in Krallığı devam ediyor. Maggie Greene ise Hilltop’u idare ediyor fakat burada işler biraz karışık. İlk bölümde paylaşıla bilgilere bakılırsa Maggie, Hilltop’ta yapılan bir seçim sonucunda liderliği üstleniyor. Onun rakibinin ise Gregory olduğunu öğreniyoruz. Demokratik bir seçim söz konusu olsa da rekabet devam ediyor. Kaybeden Gregory halkı isyana sürüklüyor.

THE WALKİNG DEAD 9.SEZON KONUSU

AMC ekranlarının uzun soluklu dizisi yeni sezonunda, eski bölümlerden “All Out War”un sonrasında yaşananları takip edecek. Rick Grimes ve arkadaşlarının, Saviors adlı gruba ve liderleri Negan’a karşı verdiği mücadelenin ardından 1,5 yıl geçmiştir. Rick’in liderliğinde yeniden hayata tutunmaya çalışan topluluklar, birlikte çalışarak huzur ortamını sağlamaya çalışmaktadır. Ancak insan eliyle inşa edilen yapılar, doğanın yıkıcı gücüne maruz kalacak; hayatta kalan insanları yeni mücadelelere savuracaktır.

GEÇEN SEZON NELER YAŞANDI?

The Walking Dead son bölümünde Rick ve Negan arasında rehine olayının yaşanmasından sonra Rick zor durumda kaldı ancak yeni bir hamle yapmak için de kolları sıvadı. Maggie’nin hamile olması onu zor durumda bıraksa da mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Maggie’nın 8. sezonda nasıl bir sonla karşılacağını dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. Maggie yavrusunu bu acımasız aylaklarla dolu dünyaya getirebilecek mi? Morgan, The Walking Dead 7. sezonundaki savaşçı ancak savaşmaya önyargılı olan kişiliğini üzerinden atıp bambaşka biri olarak 8. sezonda karşımıza çıkmaya ve şaşırtmaya devam ediyor.

THE WALKING DEAD KONUSU

The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Roman, dünya çapında beklenmedik bir biçimde ortaya çıkan esrarengiz bir bulaşıcı beyinsel hastalık sonucu, modern medeniyetin sonunu getiren bir zombi salgınını konu eder. Bu dünyada, zombiler, hikâyenin geçtiği bölgenin yerel argosunda “aylaklar” adıyla anılmaktadır. Sadece beyinleri yokedilerek etkisiz hale getirilebilen bu aylaklar, herhangi bir canlıyı yakalayıp parçalayarak yiyen “yaşayan ölüler” olarak betimlenmiştir. Aylaklar, ayrıca, sağlıklı insanları ısırarak veya tahrip ederek içlerindeki zombi virüsünü bulaştırma yoluyla kendileri gibi birer zombiye dönüştürebilmektedir. Seri, bu vahşi zombilerin ortaya çıkışını ve bu ani gelişme sonrasında kendilerini amansız bir yaşam mücadelesi vermek zorunda bulan bir küçük grubun hikâyesini ele almaktadır.

?

Grubun lideri, zombi salgını öncesi şerif yardımcılığı yapmış olan Rick Grimes’tır. Grup, her fırsatta grubun dinamiğini etkileyen/değiştiren yürüyen zombilerin korkusu ile yüzleşmektedir. Hikâye, çoğunlukla ana karakter Rick Grimes’ın grubunun, aylak sürüsünden uzak ve güvenli bir yer aradıkları Atlanta metropol bölgesi ile Amerika’nın Georgia eyaleti çevresindeki kuzey kırsal bölgede geçmektedir. Konu, yaşam mücadelesi verenler bu grubun zombi sürüsüne karşılık hayatları ile kendi insanlıklarını dengelemeye çalışmaları, gruptaki üyelerin öldürülmeleri ile başa çıkmaları, tanıştıkları ve çoğu tehlikeli ya da yırtıcı olan başka insanlarla uğraşmaları gibi ikilemleri ele almaktadır.

FULL Film İzlemek için Tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.