Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom 15 temmuz bedava internet kampanyası nedir? Türk Telekom 15 temmuz hediyesi için yapılması gerekenler? 15 Temmuz özel internet hediyeleri nasıl yapılır? 15 Temmuz Türk Telekom evde internet hediyeleri nelerdir? Bedava internet paketi nasıl yaparım? Aklınızdaki bütün soruların cevabının bulacağınız bu yazımızda Türk Telekom bedava internet hakkında gerekli tüm açıklamalara erişebileceksiniz.

Türk Telekom 15 Temmuz

15 temmuzda Tük Telekom’dan tüm abonelere bu anlamlı ve çok özel günde bedava internet hediyesi ve konuşma hakkı. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Türk Telekom Türk halkının yanında ve destekçisi oluyor. Türk Telekom 15 Temmuz’da ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve bedava internet jesti yaparak abonelerinin ve Türk halkının yüzünü güldürüyor.

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava internet kampanyası

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet Hediyesi

15 temmuz gününün yaklaşması ile birlikte halkta bir heyecan ve yeni bekleyiş algısı oluştu. Bu bekleyiş ve heyecan genellikle kurumsallaşmış firmaların bu özel gün için yapacağı çalışmalar, kampanyalar ve bugün için yapılacaklar destekler sergilenecek tutum herkes için bir merak konusu oldu. Türk Telekom için 15 temmuz beklentisi sizce hangi yönde olmuştur?

Tabi ki Türk Telekom’dan beklenen internet hizmetini bedava internet paketleri ile desteklenmesi ve erişimin tamamen bedava olması yönündeydi. Bu gelişmeler üzerine de doğal olarak vatandaşın 15 temmuzda iletişim bedava mı olacak sorusu zihinlerde yer almaya başladı ve internette en çok aratılanlar arasında 15 temmuz hediyeleri gibi aratmalar oldu.

Türk Telekom 15 Temmuz Bedava İnternet nasıl yapılır?

15 temmuz günü Türk Telekom aboneleri internet paketi, evde internet, cepte internet kullanımlarının ücretsiz olacağı açıklandı.

Türk Telekom bedava internet kampanyası şu şekilde olacak;

Tüm mobil abonelere her yöne 1000 dakika şebeke içi sınırsız konuşma. 1 GB bedava internet, 5000 SMS. Ev ve iş telefonlarında gün boyunca şehir içi şehirler arası dakika sınırı olmadan arayabiliyor. Ayrıca wifi noktalarında internet iki gün ücretsiz15 Temmuz’da evde internet kullanımlarında AKN-AKK (adil kullanım noktası/kotası) dahil edilmeyecek.

Türk Telekom bu bilgiyi müşterilerine şu şekilde bir mesaj göndererek açıkladı.

Değerli müşterimiz, 15 Temmuz günü 00:00 – 23:59 saatleri arasında evde internetinizden yaptığınız kullanımlar Turk Telekom’dan hediye olup adil kullanım kotanız etkilenmeyecektir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.

Daha çok bedava internet kampanyası için sitemizi takip edin en güncel en yeni kampanyalardan ilk siz haberdar olun internetpaketin.com

Türk Telekom’dan 15 Temmuza Özel Muud platformunda 15 şarkı 

Türkiye’nin lider dijital müzik platformu MUUD’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel bir kategori hazırlanmıştır. ’15 Temmuz’a özel 15 şarkı’ adıyla hazırlanan anlamlı listeye MUUD platformu üzerinden ulaşılabilir.

15 Temmuz Türk Telekom Videosunu İzleyebilirsiniz.

15 Temmuz Bedava İnternet: Turkcell

Turkcell’in ise gün boyunca tüm Wi-Fi noktalarını ücretsiz hale getireceği açıklandı. Ancak, mobil kullanıcılara herhangi bir hediye sunulup sunulmayacağına dair bir açıklama yapılmadı. Turkcell bedava internet paketleri için tıklayınız.

15 Temmuz Bedava İnternet: Vodafone

Vodafone tarafından konu ile alakalı henüz bir duyuru yapılmadı. Yeni bilgiler geldikçe bu konu üzerinden sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Vodafone bedava internet paketleri için tıklayınız.

Bu bizim resmimiz, bu ülkemizin resmi, bu hepimizin resmi. #Birliktecokguzeliz İnternet Paketin


Türk Telekom Fiber Hızlı Net için tıklayınız.

Türk Telekom Evde İnternet Kampanyası için tıklayınız. 

Türk Telekom Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri için tıklayınız.

Türk Telekom Günlük İnternet Paketleri için tıklayınız.

Türk Telekom Bedava 1GB Kampanyası Selfy’nin Mor Hediye İnternet Paketi için tıklayınız.

Türk Telekom Sil Süpür İnterneti Kazan Kampanyası için tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.