Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2018

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2018

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2018

Türk Telekom Babalar Günü kampanyası sayesinde Türk Telekom – Avea Adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yıl içerisinde oldukça özel günlerden biri olan Babalar Günü’nde de uygun fiyatları hediyeleri ve kampanyaları ile diğer operatörler ile olan rekabetinde konumunu korumakta ve ön plana çıkmakta ısrarcı.

Türk Telekom fırsatları ile Babalar Günü kampayaları ve hediyelerinden Türk Telekom’dan bedava internet kazanabilir ya da özel ve indirimli ürünlere katılım sonrasında hediyenizi alabilirsiniz. Babalar günü kampayaları için tıklayın.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2018 Telefon Hediyeleri

Türk Telekom Babalar Günü Hediyesi olarak 2016 yılında yapmış olduğu kampanyada ki gibi tarifenize ek olarak ödediğiniz ücret karşılığında indirimli telefon sahibi olabiliyordunuz. Aynı kampanya bu sene, bu özel gün için tekrarlananmış. Türk Telekom’un hediye telefon markaları ise;

  • Huawei Y7 (2018) için tıklayın.
  • Huawei P20 Lite
  • Huawei Mate 10 Lite
  • Huawei P Smart
  • Huawei P9 Lite 2017

Bu telefonlar Türk Telekom ile Babalar Günü’ne özel indirim kampanyası ile alabiliyor. Ayrıca peşin fiyatına 24 ay taksit imkanı da Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu bir diğer ayrıcalık.

BEDAVA İNTERNET PAKETİ

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2018 Çiçek Sepeti İndirimleri

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Çiçek Sepeti’nde seçili ürünlerde %40’a varan indirim kazanıyor.

Türk Telekom’un bu özel kampanyasından faydalanabilmek için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan CICEK boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alabilirsiniz.  Bu kampanya ise 06.04.2018 – 01.07.2018 tarihleri arasında geçerliliğini sürdürmektedir.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası 2018 D’S Damat indirimleri

Türk Telekom’un bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri D’S damat Mağazaları ve www.dsdamat.com’dan yapacakları tüm alışverişlerde, tüm kampanya ve indirimlere ek %10 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için, Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan DSDAMAT boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alabilirsiniz.

Bu kodlar www.dsdamat.com’da alışveriş sepetindeki, sepet/ödeme aşamasında “İndirim Tipi” olarak “Kupon Kodu” seçimi yapıldıktan sonra ilgili alana girerek ya da mağazalarda kasadaki yetkililere iletilerek kullanılabilirsiniz.

Kampanya 01-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası Yılı Enterprise İndirimleri

Türk Telekom’un bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Şubat ayında Enterprise’da gerçekleştireceği tüm araç kiralamalarında %40 indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan ENTERPRISE boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alabilirsiniz.

Fırsat kodu şube yetkilisine iletilerek veya www.enterprise.com.tr’de indirim kodu alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanabilirsiniz…

Kampanya 01.01.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası GözGrup İndirimleri

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri GözGrup’ta seçili güneş gözlüğü alışverişlerinde %35 indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan GOZGRUP boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alabilirsiniz.

Fırsat kodu mağazalarda satış temsilcilerine iletilerek yapılarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya 01.05.2018 – 01.07.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası Setur.com.tr İndirimleri

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Setur.com.tr’de seçili yurt içi tatil otellerinde mevcut indirimlere ek %5 indirim, kültür turlarında %5 indirim, yurt içi şehir otellerinde %6 indirim, yurt dışı paket tur ürünlerinde 5 gece ve üstü konaklamalarda oda başı 50 Euro indirim, yurt dışı bireysel otellerde %6 indirim, 5 gece ve üstü cruise rezervasyonlarında kabin başı 50 Euro indirim, vize hizmetlerinde Setur servis bedeli tutarında %25 indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan SETUR boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alabilirsiniz.

Fırsat kodu yurt içi tatil otelleri, yurt içi kültür turları, yurt içi şehir otelleri ve yurt dışı paket tur ürünleri için www.setur.com.tr’de indirim kodu alanına giriş yapılarak; Setur Select yurt dışı bireysel otel, cruise ve vize ürünleri için belirtilen numaralardaki müşteri hizmetleri yetkililerine iletilerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya 01.06.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek konaklamalarda ve seyahatlerde geçerlidir.

Türk Telekom Babalar Günü Kampanyası TveK İndirimleri

Türk Telekom müşterileri TveK mağazalarında 50 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde 10 TL indirim kazanıyor.

Kampanyadan faydalanabilmek için Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak veya cep telefonundan TVEK boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alabilirsiniz.

Fırsat kodu belirtilen mağazalarda mağaza yetkilisine iletilerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya 14.5.2018 – 30.6.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.