Türk Telekom BAYRAM HEDİYESİ Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom BAYRAM HEDİYESİ Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom BAYRAM HEDİYESİ Bedava İnternet Paketi

Bedava İnternet Paketi Türk Telekom bayram hediyesi 2018 yılının ilk bayramında size armağan edilebilir. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz onlarca Bedava İnternet Paketi dolu dolu GB’larınn sizin olabilme şansını kaçırmayın! Türk Telekom AVEA Ramazan bayramı bedava internet hediyesi ile 2018 yılında haber niteliğinde bir kampanyası yaptı. Haziran ayında faturalı ve faturasız kontörlü hatlar hediye internetini alabilecek mi göreceğiz.

Türk Telekom Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom hediye internet paketi kampanyası ile müşterilerinin yani siz değerli abonelerinin yüzünü bu bayramda güldürmeyi hedefliyor. Faaliyet göstermeye başladığı ilk günden itibaren Türk Telekom ilk günkü istek ve çalışma azmini hiç kaybetmeden daima hizmet gayesi gütmüş bir GSM operatörü olmuştur. Son yaptığı çalışmalarla da bu ilkelere bağlı kalacağını tüm abonelerine kanıtlamıştır. Her zaman abonelerini mutlu etmeyi başaran Türk Telekom RAMAZANN BAYRAMINA damga vuracak kampanya yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl ramazan bayramında abonelerine 1 GB internet hediye ederek abonelerinin bayramda ki internet ihtiyaçlarını unutmamış oldu. Bayramda ve özel günlerde artan internet ve iletişim ihtiyaçlarını her daim karşılamak için Türk Telekom abonelerinin yanında DİMİDİK DURUYOR!!

AVEA Ramazan Bayram Hediyesine Nasıl Katılabilirim?

Bedava İnternet Paketi kapsamında Hediyelerinizin hattınıza tanımlanması otomatik olarak olacaktır. Herhangi bir katılım kısa mesajına gerek duyulmamaktadır. Operatörünüzden gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yerine getirmeniz gereken herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Tüm faturalı ve hazır kartlı aboneler bu fırsattan faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemleriniz için 444 1 444’e telefon edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Bayram Kampanyası İçeriği Nedir?

Hediyelere dair henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Ama beklenilene göre bu yılda hediye internet kullanım hakkı sunulması beklenilmektedir.

Detaylar

Kullanım haklarınızı süresi sadece bayram ile sınırlıdır.
Kullanmadığınız kullanım haklarınız silinir.
5555’e “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

Türk Telekom HEDİYE Bedava İnternet Paketi Ramazan kampanyasına dair detaylar şuan için henüz belli olmamıştır. FAKAT geçtiğimiz sene ki bayramlardan yola çıkarak bu yılda 1 GB ya da 2 GB internet kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir. Tabi ki hediyeler bu kadar düşük miktarlarda da kalmayabilir. 10 GB ve 20 GB internet paketleri her yüz kişiden birine hediye edilebilme ihtimali kulağa gelen söylentiler dahilinde.

Türk Telekom HEDİYE İNTERNET PAKETİ sadece internet hediyeleriyle mi sinirlı?

ŞUAN İÇİN Türk Telekom HEDİYE Bedava İnternet Paketi kampanyası kapsamınnda ramazann bayramı için planlanan dakika veya sms paketleri gözükmemektedir. Ancak diğer paketler kapsamında sınırsız sayıda DK ve SMS kazanma şansı devam ediyor. 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.