Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Kampanyası

03.07.2018
1.496
A+
A-
Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Kampanyası

Türk Telekom bilindiği gibi diğer operatörler arasında internet bolluğu ile bilinen ve öne çıkan bir operatör. Bu yazımızda Türk Telekom’un bilmediğiniz ve güncel bedava internet paketlerini size ayrıntılı olarak anlatacağız. Eğer internet paketim yetmiyor diyorsanız işte bu bedava paketler tam size göre! Türk Telekom‘un diğer bedava internet kampanyalarını www.internetpaketin.com sayfamızda kalıp sayfamızı inceleyerek bilgilenebilirisiniz. İşte Türk Telekom‘un size sunduğu hediye ve bedava paketler: Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri için tıklayınız.

Türk Telekom Bedava internet paketleri kampanyasında Facebook ve Twitter Whatsapp 2 GB Hediye internet kampanyaya katılmak için ‘Soysal Medya’ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. 25 TL ve üzeri her TL yüklemenizde Twitter ve Facebook’ta kullanabileceğiniz 2 GB internet hediye gelmektedir.

Türk Telekom Dönüştür Kampanyası Dönüşen Paketler 1 GB Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanabilmek için dönüşen paketlerden birine sahip olmanız gerekmektedir. kullanmadığınız her 1.000 SMS’i 1 GB inernete dönüştürebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava internet

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’nı indirip Sül Süpür oyununu oynayarak 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom TL Yükle 1 GB internet Bedava

Türk Telekom Mobil sayfasından TL Yükle ekranına giriş yapıp Kredi Kartı veya Banka Kartı ile 15 TL üzeri yükleme yaparak Haftalık 1 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom Prime 10 GB Bedava internet

Prime Yaz Sonu 10  GB kampanyasına dahil olmak için ‘EVET’ yazıp 1291’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom E-Fatura 1 GB Bedava internet

Kampanyaya katılmak için ilk kez E-Fatura kullanıyor olmanız gerekmektedir. Türk Telekom faturalı müşterilerine özeldir. E-Fatura ile fatura bilgilerinizi elektronik ortamlardan öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız 4 GB Hediye

Türk Telekom mobil uygulamasından ilk defa banka kartı ve kredi kartı ile 35 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 1 ay geçerli 4 GB internet kazanabilirsiniz.

Faturasız 1GB Hediye internet Kampanyası

Türk Telekom uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile yükleme yapan herkese anında 1 GBinternet hediye edilmektedir. Bu özel kampanyadan BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki bütün faturasız hat kullanan aboneler faydalanabilecekler. Katılım için; yükleme yapmadan önce 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin. TL yüklemeniz de geçerli olan bir hediye pakettir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. prenses dedi ki:

  çok güzel bir bilgilenirme olmuş çoğunu bilmiyordum çok teşekkürler

 2. admin dedi ki:

  Teşekkür ederiz. Türk Telekom bedava internet paketleri için sayfamızı takip etmeye devam ediniz

  1. caner K. dedi ki:

   Acaba bu kampanyalar güncel kampanyalar dahilinde mi? Bir çok site de geçmiş kampanyalar vardı ama sizinkiler öyle değil araştırdığım kadarıyla? bilgilendirirseniz sevinirim

 3. admin dedi ki:

  Farkındalığınız için teşekkür ederiz. Kampanyanlarımızı güncel tutuyoruz ve hepsi kullanılır durumdadır. Türkcell, Türk Telekom, KKTCELL, Kıbrıs Telsim ve Vodafone kampanyalarının en güncelleri sitemizde bulunmaktadır. Takipte kalınız