Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası size tam özgürlük fırsatı veren bir kampanya özelliği taşımaktadır. Türk Telekom’un ayrıcalıklı kampanyalarından olan Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası hattınıza yükleme yaptıkça size BEDAVA internet kazandıracak bir kampanya. Çok avantajlı kampanyalar kapsamında Türk Telekom’un düzenlediği bu kampanya kullanıcıların cebini düşünürken ihtiyaçlarını da aksatmamaya çalışmaktadır. Bu konuda yaptığı çalışmalarla takdiri hak eden Türkiye’nin en iyi Telekominikasyon şirketleri arasında yerini alan Türk Telekom ile Yükleme yaptıkça internet faydası kazanmaya hazır mısınız?

Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası Bilgisi

Paketime Göre Kampanyası ile müşteriler üzerlerindeki paketlere göre yaptıkları yüklemeler karşılığında internet faydası kazanıyorlar.

 

Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Katılırım ?

Türk Telekom Paketime Göre Bedava İnternet Kampanyası’na katılmak için yapmanız gereken çok basit! Bir SMS ile kampanyaya Kolayca ve rahatlıkla Katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için “PAKETİMEGORE” yaz “5555” e gönder. Size SMS olarak geri dönüş yapılacaktır.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Paket/Yükleme Tutarı 20 TL 25 TL 30 TL 40 TL ve Üzeri
Hesaplı 300 1 GB
Büyük Fırsat 1 GB 1 GB
Büyük Fırsat 2 GB 1 GB
Bahar Fırsatı 3 GB
Bol ve Hızlı 2 GB
Dolu 1 GB
Dolu 2 GB
Kolay 2 GB
Selfy Süper Fırsat
Selfy Süper Fırsat 2 GB
Selfy Süpersonik
Yeni Yıl 2 GB
Yeni Yıl 4 GB 2 GB

​​​​​​​

Daha detaylı bilgi ve şartlar için lütfen tıklayınız.

Paketime Göre Kampanyası’ndan, Büyük Fırsat 1 GB, Büyük Fırsat 2 GB, Selfy Süper Fırsat, Selfy Süper Fırsat 2 GB, Selfy Süpersonik, Kolay 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Hesaplı 300, Dolu 1 GB, Dolu 2 GB, Bol ve Hızlı 2 GB, Bahar Fırsatı 3 GB Paketleri’ndeki müşteriler faydalanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında, hattına tanımlı aktif Hesaplı 300 Paketi olan müşteriler 20 TL ve üzeri; Büyük Fırsat 1 GB Paketi olan müşteriler 25 TL ve üzeri; Dolu 1 GB, Bol ve Hızlı 2 GB, Dolu 2 GB, Bahar Fırsatı 3 GB, Selfy Süper Fırsat, Kolay 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Selfy Süper Fırsat 2 GB, Büyük Fırsat 2 GB veya Selfy Süpersonik Paketi olan müşteriler 30 TL ve üzeri; yüklemeleri karşılığında 30 gün geçerli 1 GB; Yeni Yıl 4 GB Paketi olan müşteriler 40 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında 30 gün geçerli 2 GB cepten internet hakkı kazanacaklardır.

Kampanyaya kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Kampanya kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.

Müşteriler yukarıda bahsedilen tutarlardaki yükleme şartını yerine getirdiği müddetçe 30 gün içinde birden fazla kez kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilir.

Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa, dakika ve SMS kullanımları abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir, cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paketler kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.