Türk Telekom Sil Süpür İnterneti Kazan Kampanyası!

13.06.2018
3.284
A+
A-
Türk Telekom Sil Süpür İnterneti Kazan Kampanyası!

Türk Telekom “SİL SÜPÜR KAZAN”

Türk Telekom SİL SÜPÜR KAZAN karşınızda. Türk Telekom’un bizlere sunduğu avantajlardan yararlanmaya devam ediyoruz. Ramazan ayı sebebiyle birçok operatör firması abonelerine birbirinden güzel ve farklı hediyeler kazanabilecekleri avantajlı kampanyalar hazırladı.Türk Telekom SİL SÜPÜR KAZAN kampanyası ile milyonlarca kişi bedava internet, dakika ve SMS kullanım hakkı kazandı. Milyonlarca abonenin bu avantajlı kampanyalar ile mutlu olmasının ardından sıra Türk Telekom abonelerine geldi. Türk Telekom’da diğer operatör firmaları gibi kendi abonelerinin kendilerini daha özel hissetmelerini sağlamak amacı ile Türk Telekom “Sil Süpür” kampanyasını hazırladı ve binlerce abonesine sundu.Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.

Türk Telekom SİL SÜPÜR KAZAN Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Türk Telekom SİL SÜPÜR KAZAN kampanyası için öncelikli olarak telefonunuzda bulunan App Store ya da Play Store üzerinden Türk Telekom mobil işlemler uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Ardından kendi GSM numaranız ve size özel şifreniz ile giriş yapmalısınız. İlk girişiniz ya da daha önceki girişleriniz de verilen şifreyi hatırlamıyorsanız eğer; şifrenizi gireceğiniz kısımının sağında bulunan şifre al butonuna basmanız ve gereken adımları izlemeniz gerekmektedir. Bu adımlar ise *952# tuşlayarak size SMS olarak gelecek olan şifreyi şifre bölümünüze girmenizdir. Bu adımları tamamladıktan sonra giriş yaptığınızda size paketleriniz ve kalan kullanım haklarınız önünüze gelecektir. Bu sayfanın sağ en üst kenarında bulunan hediye kutusuna tıklayarak her Perşembe günü bu uygulamaya giriş yapıp sil süpür kazan oyununu oynayarak hediye dakika, hediye SMS, hediye internet ve Muud üyeliği kazanabilirsiniz.Diğer operatörlerin internet paketleri hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Türk Telekom SİL SÜPÜR KAZAN Hediyeleri Nelerdir?

Türk Telekom SİL SÜPÜR KAZAN kampanyası ile kazanabileceğiniz hediyeler oldukça fazladır. 1 Aylık Muud Premium üyeliği, 1 Hafta geçerli 30 GB bedava internet, 1 Hafta geçerli 10 GB bedava internet, 1 Hafta geçerli 5 GB bedava internet, 1 Hafta geçerli 2 GB bedava internet, Günlük 5 GB gibi muhteşem hediye internet, haftalık 2 GB, sınırsız konuşma hakkı, Muud Premium üyeliği gibi avantajlı ve size özel sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Türk Telekom SİL SÜPÜR KAZAN Katılım Şartları Nelerdir?

Tek yapmanız gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonunuza indirmektir.İndirdikten sonra gereken talimatlar sayesinde katılım sağlıyabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri ile veya Online olarak da iptal işlemlerinizi görüşebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.