Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası dahilinde internet paketi, dakika ve sms kazanmak ister misiniz? Kim bedava internet paketi istemez ki dediğinizi duyar gibiyim. Öyleyse ne duruyorsunuz hemen Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası için harekete geçin bu kampanyaya katılıp bedava internet kazanın.

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası sayesinde Turkcell mobil hat kullanan herkes sınırsız sayıda hediye bedava internet ve bedava dakika kazanma şansı sunuluyor. 2016 yılı 15 Temmuz darbe kalkışımının önlenmesinin yıl dönümü nedeniyle Turkcell kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda Turkcell bedava internet kampanyalarına devam edeceği ve bol bol hediye konuşma internet dağıtacağı yönünde gelişmeler söz konusu durumda. Türkiyenin en büyük ve en gelişmiş operatörlerinden olan Turkcell bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar sosyal etkinlik ve düzenlediği sosyal projeler ile kendini Türk halkına adamış ve halk tarafından benimsenmiştir. Neredeyse Tüm özel günlerde Turkcell en az bir kampanya düzenlemiş ve tüm özel günlerde başta Türk halkının ve kullanıcılarını yanında olmuştur. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz Turkcell özel gün kampanyalarından 15 GB internet kazananlar oldu bu yılda hediye internet paketlerinin kullanıcıyı mutlu edecek miktarlarda olması bekleniyor.

Bedava 1GB internet için Tıklayın.

en yeni ve en güncel bedava internet olan kampanyalar için bizi takip edin.

Turkcell 15 Temmuz Hediyeleri

Sitemizi günlük olarak ve geçen yılda takip eden kullanıcıların da iyi bileceği üzere Turkcell 15 Temmuz kampanyası çok renkli ve bol hediyeli geçmişti. Bizi takip eden Turkcell aboneleri Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası ile bol internet bol GB ve bol dakika kaznıyorlar. Turkcell özel günlerde yaptığı kampanyaları Bip, Hesabım gibi uygulamalar üzerinden verse dahi direk SMS aracılığı ilete size iletebilir. Turkcell Kampanyaları dahilinde bedava internet ya da bedava dakika kazanmışsanız size sms ile bilgilendirici bir mesaj mutlaka gönderilecektir.

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyasına nasıl katılırım?

Turkcell 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası kapsamında 2018 yılı için bir açıklama yapılmadı ancak geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda otomatik olarak hattınıza tanımlanması bekleniyor. Eğer kampanya ile internet kazanırsanız 15 Temmuz 2018 günü için geçerli olacaktır ve gece yarısından itibaren hediye otomatik olarak silinecektir.
Turkcell 15 Temmuz kampanyaları hakkında daha çok bilgi edinmek için bizi takip edin. En güncel kampanyaları bu siteden takip edebilirsiniz.
Detaylı bilgi için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.