Turkcell 2 GB Bedava internet

Turkcell 2 GB Bedava internet

Turkcell 2 GB Bedava İnternet – Otomatik Ödeme Talimatı

Turkcell 2 GB Bedava internet kapsamında hediye internet paketi kampanyası çıkarmasının en önemli nedenlerinden biri Uzun bir süredir faturalı hatlara özel bir çok kampanya düzenleyen Turkcell, gördüğü ilgi ve yoğunluk nedeniyle yeni kampanyalarına ağırlık veriyor. Turkcell müşterilerine sunduğu kampanyaları ve paketlerle yeniden gündemimizde. Bu kez faturalı hatlar için özel olan bu kampanyadan bütün bireysel faturalı hat kullanıcıları yararlanabiliyorlar. Bu kampanyadan yararlanabilmek ve bedava 2GB internet paketi kazanmak için bir kaç işlem yapmanız gerekiyor. Sonrasında ise bilindiği gibi Otomatik Ödeme Talimatı ile Turkcell 2GB bedava internet paketi sahibi oluyorsunuz. Ancak belirli prosodürler diğer kampanyalarda olduğu gibi Turkcell’in bu kampanyasında da var. Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır. Bu fırsatı sakın kaçırmayın, sizlerde 150.000 kişi arasında yer alarak ücretsiz Turkcell bedava 2gb interneti hemen kazanabilirsiniz.

Bedava 1GB internet Paketi Turkcell Hediye internet  Hediye internet Paketi

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet kampanyası için Tıklayın.Diğer tüm Turkcell Kamapanyaları için Tıklayın.

Turkcell Otomatik Ödeme Nedir?

Otomatik ödeme ile Turkcell hattınıza ait faturalarınız bankanızın vadesiz veya kredi kartı hesaplarınızdan birine bağlanıp, faturalarınızı son ödeme gününde siz ek bir işlem gerçekleştirmeden öder. Otomatik ödeme talimatı genelde Telekom, cep telefonu, kablolu TV, su, doğal gaz, elektrik vb. faturaları ödemek için kullanılmakta. Bu yöntem ile sizlerde faturanızı ödemeyi unutma derdinden tam anlamıyla kurtulabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olan bu fırsat ücretsizdir.

Bireysel faturalı hatta sahip olan ve 27 Temmuz tarihi itibari ile otomatik ödeme talimatı veren bütün aboneler katılabilir.

Otomatik ödeme talimatı vererek ilk fatura ödemenizin talimattan gerçekleştikten sonra 1 ay boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten hattınıza tanımlanmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak için yalnızca otomatik ödeme talimatı vermek ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması gerekmektedir, ek bir katılım yöntemi bulunmamaktadır.

Hediyeniz yukarıdaki işlemler gerçekleştikten sonra otomatik hattınıza tanımlanır.

Hediyenizi sizlere iletilecek olan bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya 1 ay geçerli 2 GB hediye vermektedir, kullanmadığınız GB veya MB’lar bir sonraki aya devir etmez. Ayrıca hediye paketin durma özelliği de bulunmamaktadır.

İsterseniz Hesabım uygulaması veya Müşteri Hizmetlerinden ‘Otomatik Ödeme Talimatını’ aktifleştirerek kampanyaya katılabilir ve 2 GB hediye- bedava internetin tadını 1 ay boyunca çıkarabilirsiniz. Turkcell’in diğer bedava internet kampanyalarına ulaşmak istiyorsanız sayfamıza göz gezdirmeniz size yardımcı olur.

Detaylı bilgi ve esaslar için Tıklayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ibrahim dedi ki:

    Kampanya cok guzel