Turkcell Babalar Günü Kampanyası Özel İndirim ve Hediyeleri

Turkcell Babalar Günü Kampanyası Özel İndirim ve Hediyeleri

Turkcell Babalar Günü Kampanyası Özel İndirim ve Hediyeleri

Turkcell Babalar Günü Kampanyası Turkcell’den babalarımıza bu anlamlı günde armağan ediliyor. Hayatımızın her anında sağlam duruşuyla desteğini ve ilgisini bir an olsun eksik etmeyen babalarımıza Babalar Günü’nde sağlam hediyelerde Turkcell’den.

Evlatları tarafından daima kahraman olarak nitelendirilen ve hiçbir beklenti olmaksızın karşılıksız bir şekilde fedakarlık örneği sergileyen babalarımızı bizim kadar düşünen Turkcell karşımıza Babalar Günü’nde eşsiz hediye ve fırsatlarda çıkmakta bu yıl. Öncelikle diğer operatörler arasında ön sıralarda yeni koruyabilmek adına oldukça cömert fırsatları bizlere sunan Turkcell bu yıl bir çok aksesuar, telefon, laptop ve saatte babalarımızı düşünerek eşsiz hediyeler müşterilerine sunmakta.

Kampanyaların devamı için ve Diğer Bedava İnternet Paketleri için tıklayın.

Turkcell Babalar Günü Kampanyası İndirim ve Hediyeleri Nelerdir?

Turkcell tarafından sunulan ve birçok kullanıcısının beğendiği ve severek kullandığı seçili Turkcell aksesuarlarında %40 indirim.

Şüphesiz ki babalarımız ve teknoloji severlerin Apple Watch Series 2 Milano Loop %50 İndirimle Turkcell’in sunduğu bu hediyeyi kaçırmamak isteyeceklerdir.

Diğer bir bedava gibi bir hediyeyle karşımıza çıkan Turkcell babamızı ve bizim cebimizi en az bizim kadar düşünecek bir fırsatla karşımızda. Garmin Vivoactive 3 Akıllı Spor Saat’i ilk 6 ay taksitini kendileri karşılayacakları sözüyle hediye ediyor. Bu fırsat kaçmaz. Bedava niteliğinde bu fırsat herkesin Turkcell tarafından cebinin düşünüldüğü unutulmaz bir fırsat.

Turkcell muhtemelen hepimizin telefon alışverişi için indirimleriyle ilk aklımıza gelen operatör firmalarından biri. Turkcell bu kez karşımıza bizi şaşırtmayacak Samsung Galaxy Note 8 telefonunu %22 indirimle sunuyor. Herkes tarafından beğenilen ve tam da babamız için diyebileceğimiz bu telefon işte sizin için kaçıralamayacak güzellikte. İki dev firma Turkcell ve Samsung iş birliği içerisinde bize sunulan bu kampanya hem babamızı hem cebimizi yakmayacak mantıklı bir hediye olduğu size hatırlatacağımız bir diğer husus.

Turkcell’in telefon kampanyaları ve hediyeleri ile karşımıza oldukça sık çıkmasına alışığız. Peki bu telefon tam babamıza göre desek? İşte o telefon Turkcell tarafından %12 indirmek müşterilerine sunulan Samsung Galaxy S8. Hepimizin severek kullandığı Samsung bu kez Turkcell’in kampanyalı ve hediye telefonları içerisinde. Eşsiz güzellikte ve oldukça kullanışlı olması babalarımız için aynı yine güzellikte bir hediye.

Turkcell teknolojik kampanyalarının ardından Pazar günlerini evde geçirmeyi sevmeyen, doğa sever ve kolaylığı seven babalarımızı düşünen bir fırsat yararmış ve HP Odyssey 15.6 İnç sırt çantasını %20 gibi kaçırılmayacak bir fırsatla bize sunmuş. Babanız tam bir doğa sever ve gezginse bu fırsat tam size göre.

Tamda bu fırsat iş bağımlısı ve bizim geleceğimiz için  çalışmaktan vazgeçmeyen fedakar babalarımız için. HP Spectre 14 İnç Laptop çantası Turkcell tarafından bize %25 indirimle sunuluyor. Oldukça cazip olan bu fırsat bir çoğumuz için düşünceli ve zevkli bir hediye olarak babalarımıza hediye edilebilir.

      Turkcell Babalar Günü Kampanyası ve İndirimleri Detayları

Turkcell tarafından müşterilerine sunulan bu kampanyalar 08.06.2018 – 18.06.2018 tarihleri arasında belirtilen ürünlerde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Hediye ürünlü, indirimli ve özel fiyatlı kampanyalar sadece www.turkcell.com.tr’ de geçerlidir. Turkcell tarafınca sunulan tüm kampanyalar başka bir diğer kampanya ile birleştirilemez. Turkcell’in kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını da saklı tuttuğunu unutmamakta bir diğer bilgilendirmemiz. Bedava sayılabilecek güzellikteki bu İndirimleri kaçırmamanız ve elinizi çabuk tutmanız bizden size tavsiye

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.