Turkcell Bedava İnternet 2018 Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2018 Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2018 Kampanyası

 

Turkcell Bedava İnternet 2018 Kampanyası bir süredir Turkcell için ücretsiz internet paketleri hakkında siz takipçilerimize güncel hediye internet veren paketler ve kampanyalar konusunda bilgiler paylaşmaktayız. Bugün ise Turkcell bedava internet 2018 kampanyalarına ve 2018 yılında kullanabileceğiniz bir çok pakete sahip olabileceksiniz. Müşterisine verdiği önemli bilinen ve hemen hemen her önemli günde bedava internet kampanyaları sunan Turkcell’de hem faturasız hem de faturalı müşterileri için ayrı ayrı hediye paketleri bulunmaktadır. Turkcell yeni bedava internet paketi yapabilmek için sadece aşağıdaki paylaşmış olduğumuz ücretsiz hediye internet paketlerine göz atarak veya anlatılan uygulamaları indirerek sizlerde Turkcell’in yeni kampanyanlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2018 Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet 2018 Kampanyası Turkcell Platinum‘lu olan kullanıcılar her doğum gününde 24 saat boyunca geçerli 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Kampanyaya katılmak ve hediye interneti kullanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Sistem tarafından o gün doğum günü olan Platinum’lu kullanıcıya otomatik olarak hediye internet paketi tanımlanmaktadır.

 

Turkcell Çatlat Kazan kampanyasından faydalanan her GNÇ’li Turkcell kullanıcısı bedava internet paketi kazanma şansını yakalıyor. Turkcell GNÇ Çatlat kampanyasına sizlerde katılarak yeni hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için Turkcell GNC’li olmanız gerekmektedir, bununla beraber Turkcell GNC uygulamasına giriş yaparak buradaki ÇATLAT bölümünden çeşitli hediye paketlerini yapabilirsiniz. Üstelik dilerseniz bu kampanyadan haftada 2 defa faydalanabilir ve bol bol konuşma – sms ve internet hakkına  da sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2018 Kampanyası Adımları

Turkcell her hafta bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Bip Messenger uygulamasını açınız ve Keşfet bölümündeki sağ üst köşeden arama seçeneğine dokununuz.

Arama bölümüne Kim 1 GB İster? İfadesini aratınız ve çıkan sonuçlardaki servise dokununuz.

Bu serviste karşınıza “yarışmaya başla” adında bir seçenek çıkacaktır, bu seçeneğe dokunarak Turkcell’in sorduğu sorulara doğru cevaplar vererek hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell operatöründe sizlerde faturasız hattınızdan herhangi bir faturalı pakete geçiş yaptığınız takdirde otomatik olarak hattınıza 12 ay boyunca her ay yenilenen 2GB internet paketi tanımlanır. Sizlerde Turkcell ile Turkcell bedava internet kazanmaya hazır olun ve 1 yılda toplamda 24 GB ücretsiz internet paketini kullanın. Bu kampanyadan sadece yeni hat alan aboneler veya Turkcell’e numarasını daha yeni taşımış olanlar faydalanabilirsiniz.

  • Turkcell faturalı abonelerin şimdi beleş internet kazanmanın tam zamanı. Bu kampanya sayesinde sizler de 2GB bedava internet kazanın. Turkcell hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için sizde Turkcell operatörünün otomatik ödeme yöntemi olan fatura ödeme sistemine sizlerde abone olarak faturalarınızın otomatik olarak ödenmesini sağlarsanız Turkcell’den hediye 2GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz ve ardından ilk faturanızı ödemeniz durumunda otomatik olarak hattınıza 2GB ücretsiz internet paketi tanımlanacaktır. Kampanyaya katılmak için tek yapmanız gereken Turkcell faturanızın otomatik olarak ödenme talimatını vermeniz gerekmektedir.

 

  • Turkcell operatöründe yeni gelenler için geçerli olan ve her ay 12 ay boyunca hattınıza tanımlı olan internet paketinin yanı sıra +1GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Sizlerde Turkcell’e numaranızı taşıyıp, Bol Gnç Full 6 GB,Gnç Full 8 GB, Gnç Full 10 GB, Fırtına Eko ve Fırtına Süper; Yeni Yıldız 2GB, Yeni Yıldız 3GB paketlerinden herhangi birini yapmanız durumunda 30 gün boyunca geçerli olan 1GB bedava internet paketinin hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. 12 ay boyunca her ay boyunca 1GB bedava internet kazanmak için sizlerde bu kampanyadan faydalanmayı unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.