Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Bedava internet paketi kampanyası 2018 yılında bir çok Turkcell kullanıcısının mutlu ediyor ve onlara milyonlarca ayrıcalık tanıyor. Akıllı telefonlar piyasaya çıktığından beri tüm cep telefonun kullanıcıları yana yakıla internet paketi aramaya başlamış durumda. Bu soruna bir çözüm getirmenin zamanı geldi. İnternet paketin mi yok ? internet paketin olsun mu istiyorsun ? Turkcell bedava internet paketi hakkında tüm bilgiler ve diğer tüm operatörler için bedava internet paketi kampanyaları bu sitede. Web Sitemizi ve sosyal medya hesaplarından internet paketin sayfalarımızı takip ederek en yeni kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.

Turkcell için en uygun ve bedava internet paketi kampanyaları

Turkcell Bedava internet paketi kampanyası nasıl olur?

Turkcell Bedava internet paketi kampanyası için ne yapmalıyım acil bedava internet paketi lazım diyorsanız tamam artık aramayı bırakın bundan sonra tüm internet ihtiyaçlarınız bedava ya da en ucuz yoldan karşılamanızı sağlayacak bedava internet fırsatlarını sizler için araştırıp paylaşıyoruz.

Turkcell bedava internet nasıl yapılır diye hala aramızda bilmeyen kaldıysa hemen onlar için anlatalım bu gibi kampanyalar için bizi takip edin.

Turkcell salla kazan kampanyası adı altında düzenlenen ve bedava internet dağıtılan bununlada kalmayıp bedava konuşma hakkı ve sms veriliyor. Turkcell salla kazan kampanyası ile birkaç dakika içinde hediye internetiniz cebinizde olacak. Tüm Turkcell bedava internet kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit ve kolay. İlk adım olarak akıllı telefonunuzda hesap uygulamasının indirilmiş ve çalışıyor halde bulunması gerekiyor. Akıllı Mobil cihazınıza uygulamayı indirdikten hemen sonra Turkcell salla kazan butonuna tıklayarak, telefonunuzu birkaç saniye sallamalısınız. Telefonuzu salladıktan hemen sonra hesabınıza bedava 10 GB internet tanımlanacaktır.  Salla kazan ile bedava internet kampanyasının henüz bitiş süresi hakkında bir tarih verilmemiştir. Bu özel hizmet için gereken tek şart, hattınızın ve mobil cihazınızın 4,5G uyumlu olması gerekmektedir.4.5 G Kullanıcılarına Özel 10 GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2018
1 Aralık 2017 tarihinden itibaren kullandıkları hattı 4,5G internet şekline uyumlu hale getiren Turkcell kullanıcılarına özel 10 GB bedava internet hizmeti sunulmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için tek şart faturasız hat sahibi olmaktır.  Turkcell bedava internet kampanyası kullanım süreci 30 gündür.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.