Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde artık sizlerde mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz uygulamalar ile hediye internet paketler kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Sizlerde aşağıda bahsettiğimiz adımları izleyerek, sonuncunda indireceğiniz uygulamalar ile Turkcell hattınıza ücretsiz internet tanımlamak istiyorsanız, Turkcell tarafından sunulan uygulamaları indirerek bunu elde edebilirsiniz. Peki, Turkcell bedava internet veren uygulamalar kampanyası nasıl yapılır? Diyorsanız işte cevapları;

 

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell bedava internet veren uygulamalar Turkcell Yaani İle Bedava İnternet  Turkcell’in 2017 yılında başlattığı en büyük projelerinden biri olan Yaani arama motoru ile sizlerde hala Turkcell Yaani ile bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell operatörü herkes faydalansın diye, herkes aradığını Yaani ile rahatlıkla bulabilsin diye App Store ve Google Play’de indirebileceği arama motoruyla ücretsiz hizmet vermektedir. Bununla birlikte Turkcell Yaani ile bedava internet kazanmak oldukça kolay. Turkcell Yaani kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar Turkcell Yaani ile bedava 2 GB. Bedava internet yapabilmek için sizlerde Google Play & App Store gibi mağazalardan Turkcell Yaani uygulamasını bulup bu uygulamayı kullanmanız durumunda ücretsiz olarak 1 GB – 2 GB arasında değişen bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kampanyalarından olan Turkcell Yaani kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız sizlerde Turkcell Yaani uygulamasını sıkça kullanmayı unutmayınız. Bu uygulamayı indirdikten hemen sonra kullanmaya devam eden aboneler çeşitli hediye internet paketleri kazanmaya da devam etmektedir.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Paketi.  Turkcell hat işlemlerinizi yönetebileceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını ilk defa indiren aboneler hediye internet paketi kazanmaktadır. 1 GB ücretsiz internet paketinden faydalanabilmek için, Google Play & App Store adreslerinden Turkcell hesabım uygulamasını indirerek bedava 1 GB internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Kampanyası. Turkcell Paycell uygulamasını indiren Turkcell aboneleri aylık 1GB bedava internet paketi kazanmaya devam etmektedir. bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken Turkcell Paycell Card sahibi olmanız gerekmektedir. Paycell Card sahibi olabilmeniz için sizlerde Paycell Satış Noktaları sayfasından size en yakın olan satış noktalarına giderek 7,5TL karşılığında yeni bir kart sahibi olabilirsiniz. Kartınızı aldıktan sonra,  Turkcell Paycell mobil uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama üzerinden kartınızı ve Turkcell numaranızı tanımlamanız ve ardından 100 TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir. 100 TL yükleme yapmanız durumunda Turkcell paycell bedava internet paketi kazanmış olacaksınız. Hattınıza tanımlanmış olan 1 GB bedava internet paketi 1 ay boyunca geçerlidir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Esasları Nelerdir?

 

Turkcell Dergi Uygulaması İle Bedava 1 GB. Turkcell dergi uygulamasıyla sizlerde 1 GB bedava internet paketini hemen kazanabilirsiniz, bunun için telefonlarınıza indireceğiniz Turkcell Dergilik uygulamasıyla birlikte hattınıza 1 GB bedava internet tanımlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Google Play ya da App Store üzerinden Turkcell Dergilik uygulamasını indirmek ve bu uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Dergilik kampanyası bütün tarifeleri kapsamamaktadır.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar Turkcell Bip Messenger İle Bedava 1 GB.  Turkcell’in yapmış olduğu ve oldukça ilgi gören uygulamalardan olan Bip Messenger uygulamasına sizlerde indirip kayıt olmanız durumunda, arkadaşlarınızı da Bip Messenger uygulamasına davet ederek onların da Bip Messenger kullanmasını sağlarsanız. Turkcell 1GB bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Arkadaşlarınızı Bip Messenger uygulaması üzerinden davet ederek onlarında bu güzel uygulama kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell UPCALL İle Bedava 1 GB.  Turkcell bedava internet kazanmanın şimdi tam sırası, mobil cihazlarınıza indireceğiniz Turkcell UPCALL uygulamasıyla birlikte 1 haftalık 1GB bedava internet kazanıyorsunuz. Sadece Ramazan ayında geçerli olan bu kampanyadan sizlerde faydalanmak istiyorsanız hemen Google Play ya da App Store üzerinden Turkcell UPCALL uygulamasını bulup telefonlarınıza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Kampanyadan sadece 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz, gelen internet paketi 1 haftalıktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.