Turkcell GNÇ Full 2 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ Full 2 GB Kampanyası

GNÇ Full 2 GB Kampanyası

Üstelik TURKCELL GNÇ FULL 2 GB İNTERNET KAMPANYASI sadece internet paketi ile sınırlı değil. GNÇ TURKCELL’liler internette özgürce dolaşırken arkadaşlarıyla ve kankalarıyla doyasıya muhabbet edecekleri bir sürü DAKİKA ve SMS hakkınada sahip oluyorlar. Tamamen gençlere özgü olan TURKCELL GNÇ FULL 2 GB İNTERNET KAMPANYASI eğlenceyi de unutmuyor. GB DK ve SMS dışında BİP, FİZY,DERGİLİK uygulamalarıyla eğlencenin keyfi gençlerin cebine geliyor! Gençlere özgürlük tanıyan bu uygulamalar ile sınırsız konuşmanın mesajlaşmanın ve doyasıya müziğin tadını çıkarmak GNÇ TURKCELL kullanıcılarına kalıyor. Her yüklemeyle 1 GB kazanma şansıda cabası.  Turkcell tarifeleri hakkında dafa fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

5GB BİP

BİP’de geçerli 5GB İNTERNET sayesinde GNÇ TURKCELL kullanıcıları sevdiklerine ayıracakları bol GB’LI İNTERNETLERİ olacak. Gönül rahatlığıyla internet paketlerinden yemeden BİP sayesinde görüntülü konuşabilecekler. Bununla da sınırlı değil 5GB İNTERNET sayesinde aynı zamanda sesli aramalarda yapılabilecek.

1 GB KAZAN

Her 30 TL yüklemeye 1GB İnternet Kazan. Kampanyaya dahil olan GNÇ TURKCELL kullanıcıları 1GB interneti de ceplerine indiriyor!

DERGİLİK

GNÇ FULL 2 GB Kampanyasının GNÇ TURKCELL kullanıcılarına süprizleri bitmiyor. DERGİLİK uygulamasından güncel haberlere gazetelere ve dergilere erişim imkanı yine GNÇ FULL 2 GB Kampanyası’na katılan tüm geçlere veriliyor. Her şey GNÇ’ler okusun diye!

 • GNÇ Full 2GB Paketinden Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında müşterilere yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 500dk, 1000SMS, tüm gün geçerli 1GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 1GB, BiP uygulamasında geçerli 5GB, fizy üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5GB internet sunulacaktır.
 • GNC Hediye 1 GB Kampanyası ile tek seferde en az 30TL yüklemeye 1GB internet hediye! Detaylar kampanya sayfasında.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100kb’tır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1kbps’ye düşürülecek ve Dergilik kullanımlarından aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • BiP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise tanımlanan BiP kotası bitiminde hızı 1 kbps’ye indirilir ve BiP kullanımından paket aşımı yansıtılmaz.
 • Fizy uygulaması kullanımlarında, www.turkcell.com.tr adresinde belirtilen 3G ve 4.5G data kullanımı koşulları geçerli olup fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Hattın üzerinde herhangi bir Fizy üyeliği var ise kampanya tanımlanır, diğer üyelikler devam eder. Fizy uygulaması, mobil internet harcamaz. Uygulama genelinde sadece Twitter ve Facebook’a giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.

Paket Ödemeleri

 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin aramaları ve SMS gönderimleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar 2kr/100kb; 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için kullanılamaz.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.