Turkcell GNÇ Full Ramazana Özel 6 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ Full Ramazana Özel 6 GB Kampanyası

GNÇ Full 6 GB Kampanyası

GNÇ FULL 6 GB Kampanyası geceleri internetiniz kat ve kat artıyor. 25 yaşın altında olan tüm GENÇ TURKCELL’liler geceleri internetlerini kat kat arttıracakları bu fırsatla İnternetim bitti derdine son geliyor. Gençlerimiz İnternettin uçsuz bucaksız dünyasında özgürce dolaşsınlar diye GNÇ FULL 6 GB Kampanyasını TURKCELL gençlerin hizmetine sunuyor. Üstelik GNÇ FULL 6GB Kampanyası sadece internet paketi ile sınırlı değil. GNÇ TURKCELL’liler internette özgürce dolaşırken arkadaşlarıyla ve kankalarıyla doyasıya muhabbet edecekleri bir sürü DAKİKA ve SMS hakkınada sahip oluyorlar. Tamamen gençlere özgü olan GNÇ FULL 6 GB Kampanyası eğlenceyi de unutmuyor. GB DK ve SMS dışında BİP, FİZY, DERGİLİK uygulamalarıyla eğlencenin keyfi gençlerin cebine geliyor! Gençlere özgürlük tanıyan bu uygulamalar ile sınırsız konuşmanın mesajlaşmanın ve doyasıya müziğin tadını çıkarmak GNÇ TURKCELL kullanıcılarına kalıyor. Her yüklemeyle 1 GB kazanma Şansıda cabası.  Turkcell tarifeleri hakkında dafa fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

5GB BİP

BİP’de geçerli 5GB İNTERNET sayesinde GNÇ TURKCELL kullanıcıları sevdiklerine ayıracakları bol GB’LI İNTERNETLERİ olacak. Gönül rahatlığıyla internet paketlerinden yemeden BİP sayesinde görüntülü konuşabilecekler. Bununla da sınırlı değil 5GB İNTERNET sayesinde aynı zamanda sesli aramalarda yapılabilecek.

 

1 GB KAZAN

Her 30 TL yüklemeye 1GB İnternet Kazan. Kampanyaya dahil olan GNÇ TURKCELL kullanıcıları 1GB interneti de ceplerine indiriyor!

 

DERGİLİK

GNÇ FULL 6 GB Kampanyasının GNÇ TURKCELL kullanıcılarına süprizleri bitmiyor. DERGİLİK uygulamasından güncel haberlere gazetelere ve dergilere erişim imkanı yine GNÇ FULL 6 GB Kampanyası’na katılan tüm geçlere veriliyor. Her şey GNÇ’ler okusun diye!

 

 

4.5G Hızında Paketine Dahil Servisler

 • 4.5G hızında BiP, Fizy ve dergilik deneyimi paketinin içinde!
 • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
 • Fizy ile internetinden harcamadan müzik dinleme ve video izleme5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliği
 • GNÇ Full 6 GB Paketi’nden Bireysel Hazır Kart’lı 25 yaş ve altındaki Turkcell aboneleri faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında müşterilere yurt içi kullanımda 30 gün geçerli her yöne 750dk, 1000SMS, tüm gün geçerli 3GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 3GB, BiP uygulamasında geçerli 5GB, Fizy üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik’te geçerli 5GB internet sunulacaktır.
 • Üstelik GNC Hediye 1 GB Kampanyası ile tek seferde en az 30 TL yüklemeye 1 GB internet hediye! Detaylar kampanya sayfasında.
 • Paket dakikalarına görüntülü görüşme ve konferans dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
 • Paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Dergilik uygulamasında geçerli verilen 5 GB internet hız kısıtlı olup kota bitimi sonrasında internet hızı 1 kbps’ye düşürülecek ve Dergilik kullanımlarında aşım ücreti yansıtılmayacaktır.
 • BiP yönüne yapılan kullanımlarda müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise tanımlanan BiP kotası bitiminde hızı 1 kbps’ye indirilir ve BiP kullanımından paket aşımı yansıtılmaz.
 • Fizy uygulaması kullanımlarında, www.turkcell.com.tr adresinde belirtilen 3G ve 4.5G data kullanımı koşulları geçerli olup fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Hattın üzerinde herhangi bir Fizy üyeliği var ise kampanya tanımlanır, diğer üyelikler devam eder. Fizy uygulaması, mobil internet harcamaz. Uygulama genelinde sadece Twitter ve Facebook’a giriş yapılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin aramaları ve SMS gönderimleri kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. Paketin tamamı kullanıldıktan sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar 2 kuruş / 100 KB; 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin paketi yenilenmediyse ve abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise abonelerimizin internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve yurt dışında dolaşım (roaming) aramaları için kullanılamaz.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
 • Bu kampanyaya katılma talebi gönderen tüm abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda aboneler paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenecektir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmeyecektir.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell noktlalarındaki nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell noktalarındaki nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • 25 yaş ve altındaki aboneler 1 sene içerisinde yalnızca 1 faturalı ve 1 faturasız GNÇ tekliften faydalanabilir.
 • 24 Ocak 2017 tarihinden itibaren paketi Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satın alan müşterilerimizin TL bakiyelerine 1,5 TL eklenecektir. Paketin ücretinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.