BAYRAM ÖZEL-TURKCELL HEDİYE İNTERNET PAKETİ

BAYRAM ÖZEL-TURKCELL HEDİYE İNTERNET PAKETİ

BAYRAM ÖZEL – TURKCELL HEDİYE İnternet Paketi

Turkcell Hediye İnternet Paketi KAZANIN!Turkcell bayram hediyesi bedava internet paketleri 2018 yılının ilk bayramında size armağan edilebilir. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz onlarca internet paketi dolu dolu GB’larınn sizin olabilme şansını kaçırmayın! BİP, SALLA KAZAN, DERGİLİK, LİFECELL, HESABIM, FİZY, YAANİ gibi uygulamalar sayesinden yüzlerce GB internete sahip olma şansını, tüm TURKCELL’ lilere sunan ülkemizin en büyük operatörlerinden olan Turkcell bu bayram da sizleri unutmadı.

Turkcell Hediye İnternet Paketi

Turkcell hediye internet paketi kampanyası ile müşterilerinin yani siz değerli abonelerinin yüzünü bu bayramda güldürmeyi hedefliyor. Faaliyet göstermeye başladığı ilk günden itibaren TURKCELL ilk günkü istek ve çalışma azmini hiç kaybetmeden daima hizmet gayesi gütmüş bir GSM operatörü olmuştur. Son yaptığı çalışmalarla da bu ilkelere bağlı kalacağını tüm abonelerine kanıtlamıştır. Her zaman abonelerini mutlu etmeyi başaran TURKCELL RAMAZANN BAYRAMINA damga vuracak kampanya yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl ramazan bayramında abonelerine 1 GB İNTERNET HEDİYE ederek abonelerinin bayramda ki internet ihtiyaçlarını unutmamış oldu. Bayramda ve özel günlerde artan internet ve iletişim ihtiyaçlarını her daim karşılamak için TURKCELL abonelerinin yanında DİMİDİK DURUYOR!

TURKCELL HEDİYE İNTERNET PAKETİ Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

 

Kaçırılmaz TURKCELL HEDİYE İNTERNET PAKETİ kampanyasına katılmak için ne yapmak gerekir? -Bedava internet Nasıl kazanabilirim? Bu sorular sizin de aklınız geliyorsa endişelenmeyin çözümü bizde. Bu tarz kampanyaların sürekli ve güncel olarak yayınlandığı internet paketin sitesinden takip edebilirsiniz.

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir yere katılım kısa mesajı atmanıza ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur.  Bayram günü kampanya kapsamındaki faydalarınız hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine iptal işlemlerinizi iletebilirsiniz. Online olarak da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hediyeler Nelerdir?

TURKCELL HEDİYE İNTERNET PAKETİ Ramazan kampanyasına dair detaylar şuan için henüz belli olmamıştır. FAKAT geçtiğimiz sene ki bayramlardan yola çıkarak bu yılda 1 GB ya da 2 GB internet kullanım hakkı hediye edilmesi beklenilmektedir. Tabi ki hediyeler bu kadar düşük miktarlarda da kalmayabilir. 10 GB ve 20 GB İnternet Paketleri her yüz kişiden birine hediye edilebilme ihtimali kulağımıza gelen söylentiler dahilinde.

TURKCELL HEDİYE İNTERNET PAKETİ sadece internet hediyeleriyle mi sinirlı?

ŞUAN İÇİN TURKCELL HEDİYE İNTERNET PAKETİ kampanyası kapsamınnda ramazann bayramı için planlanan dakika veya sms paketleri gözükmemektedir. Ancak diğer paketler kapsamında sınırsız sayıda DK ve SMS kazanma şansı devam ediyor.

Detaylar

Kullanım haklarınız hattınıza tanımladığında size kısa mesaj yolu ile bilgi verilir.
“KALAN” yazıp 2222’ye giyip ücretsiz kısa mesaj atarak kullanım haklarınızı da anlık olarak öğrenebilirsiniz.
Hattınıza tanımlanan kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlar kullanılmak üzere size hediye edilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.