Turkcell Platinum Dört Dörtlük Paketler 18 GB İnternet

Turkcell Platinum Dört Dörtlük Paketler 18 GB İnternet

Turkcell Dört Dörtlük Paketler Platinum 18 GB

Turkcell Platinum Paketleri ile Müşteri memnuniyeti, kalitesi ve uygun paketleriyle bilinen Turkcell, uzun süredir  ön planda. Turkcell dört dörtlük paketler içerisinde her alan Turkcell Platinum 18 GB paketse tamda Turkcell’lilere göre.

Sizlerin cebinizden ve evinizden ihtiyaç duyacağınız tüm iletişim ihtiyaçlarınızı Turkcell Dört Dörtlük Paketler altında bir araya getirdik, üstelik size özel tek Turkcell faturasında takip etme kolaylığı ile birlikte.

Cepte turbo hızında 18 GB, her yöne 2000DK, Turkcell yönüne sınırsız dakika, 1000SMS/MMS; evde ışık hızında 24 Mbps limitsiz internet Turkcell’in Platinum 18 GB paketinde size sunduğu bu paketin içerisinde yer almaktadır.

    31 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli olan Turkcell platinum 18 GB paketi için ayda ödeyeceğiz fiyat ise 161 TL. Ödeyeceğiniz bu sabit fiyat içinde Fizy, Dergilik, TV+, Lifebox ve BİP’i ücretsiz ve sınırsız kullanabilirsiniz.

Bu paket hakkında ve Turkcell hakkında birkaç konuda sizi bilgilendirmek isteriz. Bu konular ise;

  • Cepte ve evde kullandığınız Turkcell hizmetleri için; Tek Turkcell Hesabım’dan Tüm abonelik işlemlerinizi yönetebilirsiniz.
  • Evde DSL internetiniz kurulana kadar sizi internetsiz bırakmıyor, Turkcell hattınıza haftalık 2 GB internetiniz anında ücretsiz olarak size gönderiliyor.

Turkcell Platinum 18 GB 4.5G Hızında Ücretsiz Servisler

4.5G hızında TV+, Fizy, BiP ve lifebox deneyimi paketiniz ile size özel ücretsiz!

  • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama
  • Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+
  • İnternetinden harcamayan Fizy
  • Lifebox 100GB Saklama Alanı

Turkcell Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Sıra beklemeden hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, hediye sinema biletleri, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerini bekliyor.

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, internet ve SMS’lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.