Turkcell 4.5G SALLA KAZAN KAMPANYASI

Turkcell 4.5G SALLA KAZAN KAMPANYASI

4.5G SALLA KAZAN KAMPANYASI

Sim Kartı 4.5G uyumlu olan TURKCELL’liler 4.5G SALLA KAZAN KAMPANYASI ile sallayarak kazanıyor. Salla Kazan ile bol bol dakika sınırsız GB internet kazanma şansını Turkcell tüm müşterilerine sunuyor. Bayram öncesi fırsat niteliği taşıyan bu kampanya tüm Turkcell kullanıcıları için kaçırılmaz bir fırsat olacak. Her hafta 4.5G Salla Kazan Kampanyası ile yep yeni hediyeler sizlerin olacak. İnternet Paketi bitti derdine son getiren bu kampanya Sallayarak paketinizi tekrar doldurabilmektedir.

Bu kampanya katılmak için Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan ekranında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Üstelik telefonunuz hareket algılamaya uygun olmayabilir.  4.5G Salla Kazan Kampanyası bu soruna da çözüm getiriyor. Salla kazandan yararlanmak istiyorsunuz ve telefonunuzun hareket algılama özelliği yok ise Bu kampanya katılmak için Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden Salla Kazan ekranında ilgili butonlara basarak 4.5G SALLA KAZAN KAMPANYASI’na katılabilirsiniz. Benzer kampanyalar için Turkcell kategorisine gidiniz.

4.5G Salla Kazan Kampanyasından Kimler Faydalanır

Kampanyadan sadece sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri, her hafta farklı bir hediyeyi Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden kazanabilir.

 

Kampanyadan kazandığınız faydalar ve haklar hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirileceksiniz. SMS bilgilendirmesi sonrasında faydalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • 30 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında Salla Kazan’a katılan abonelerimiz, Turkcell ve Nestlé Purina’nın 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü kapsamında ortaklaşa yapacağı mama dağıtımına katkıda bulunacaklardır. Mama dağıtımıyla ilgili video için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  • Paycell Kart hediyesiyle ilgili detaylar için tıklayınız.
  • 5G Salla Kazan Kampanyası’ndan kazandıkları hediye paketleri aktif olan ya da Salla Kazan TV+ Üyeliği, Salla Kazan turkcell.com.tr İndirim Çeki hediyelerini son 7 gün içerisinde kazanmış aboneler Dergilik Hediye Kampanyası’ndan yararlanabilir. Dergilik Hediye Kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayınız.
  • Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır. Detaylı bilgi almak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.
  • Kampanyadan sadece sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
  • Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için bu linke tıklayabilir veya 4.5G yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz. Cihazınız 4.5G uyumlu değilse Turkcell’in avantajlı cihaz tekliflerini tıklayınız.
  • Hediye alma hakkı yenilenmeden sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki hafta Cuma günü alır.
  • Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.