Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava internet Kampanyası

Turkcell sürpriz nokta, sarı kutu servisini kapatır kapatmaz yeni ve güncel kampanyalarla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Sürpriz Nokta Kampanyasından Turkcell, aktif, bireysel, kurumsal, faturalı, faturasız, ses, data hatları yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediyeleri alan abonelere ücretsiz hediye paketler veriliyor. Kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın aktif olması gerekmektiği bir başka önemli husus olmakla birlikte, bu fırsattan faydalanan abonelerin kullanımları yurt içinde geçerli olacaktır. Yurtdışına çıkıldığında müşteri hizmetleri ile görüşüp bilgi almanız Turkcell tarafınca tavsiye edilmektedir. Kampanya ile birlikte günlük, haftalık ve aylık bedava internet paketlerine sahip olabilirsiniz. Bu ve buna benzer bir çok kampanyayı internetpaketin.com sayfasında kalarak ve sayfayı inceleyerek bulabilirsiniz. Bedava 1GB internet paketi için Tıklayın. Bedava internet kazanmak için tıklayın.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanya Bilgileri

Turkcell’in bu kampanyasından faturalı ve fatyrasız tüm müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya BiP Keşfet altında Sürpriz Nokta kanalı üzerinden katılım sağlanır. Aboneler bu kanalı takip ederek kampanyaya katılım sağlayabilmeye devam edebilirler. Kanal takibi başlatıldıktan sonra gelecek kampanya mesajı üzerinden hediye toplamaya başlanılabilir.

Kanalı takip eden abonelere, takip işlemi gerçekleştiği anda lokasyondan bağımsız ve hediye toplama işleminden gerekmeden günlük 1 GB hediyesi veriliyor. Bir abonin kanala abonelik anında verilen günlük 1 GB hediyesinden yalnızca 1 defa kazanabileceğini de unutmamanız gerekir.

Kampanya kapsamında verilen faydalar 24 saat içerisinde tanımlananır. Faturasız aboneler için haftalık faydalar 7 gün geçerli, aylık faydalar 30 gün geçerlidir. Faturalı aboneler için haftalık faydalar 7 gün geçerli, aylık faydalar 1 ay geçerlidir. Paketler kapsamındaki internet faydalarının ücretlendirme periyodu faturasız aboneler için 100 kb’tır, Faturalı aboneler için kendi tarifesinin ücretlendireme periyodu geçerlidir. Paketler kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu ön ödemeli aboneler için 60 saniyedir, faturalı aboneler için 6 saniyedir. Paketler kapsamında verilen dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming (yurt dışında dolaşım) aramaları için kullanılamaz. Paketler kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez ve paketler kullanım dönemleri sonunda yenilenmez.

Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK         Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk

Haftalık Turkcell içi 1000DK                   Aylık 1000DK, Aylık 500DK

Günlük 1 Saat Konuşma                            Günlük 2 Saat Konuşma

Haftalık 250DK,  500DK                          Günlük Turkcell içi 500DK

Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK             Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK

Aylık Turkcell içi 10000DK                     1 Aylik fizy Premium Üyeliği

3 Aylık Lifebox 50GB                                Aylık 10 GB, 5 GB, 1 GB

Haftalık 5 GB, 2 GB, 1 GB                        Günlük 2 GB,  1 GB

Kampanya kapsamında hediye kutusu toplanarak kazanılan hediyeler diçin data hatları için şu şekildedir: 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50 GB, Günlük 1 GB, Aylık 1 GB, Haftalık 1 GB

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Bedava Paketler Nasıl Yapılır ?

BiP uygulamasına giriş yapıp Süper Nokta Kampanyasını takip ederek burada gösterilen yerlere gidip hediye haklarınızı uygulama üzerinden alabilirsiniz. Başvuru SMS’i yoktur. Telefonunuza gelecek bilgilendirme SMS’lerini aldıktan sonra hediyelerinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kullanmadığınız hediye hakları bir sonraki döneme devretmez. Konuşma ve internet hediyelerinden kalan miktarları KALAN yazıp 2200’a SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. adem dedi ki:

    sitenizi yeni keşfettim şöyle bir gezindim de aradığım tüm paketler var. Bu kampanyayı da hemen yaptım sağolun Allah razı olsun takipçinizim artık…

  2. admin dedi ki:

    Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz Adem bey. Turkcell bedava internet paketleri,size uygun tarifeler için bizi takip etmeye devam ediniz.