Turkcell BİP Kampanyası!

Turkcell BİP Kampanyası!

Turkcell BİP

Turkcell’den internet paketi kampanyalarının en iyisi. Ramazan Bayramına özel bu kampanya herkesin yüzünü güldürecek. Bayram mesajlarınızı sevdiklerinize BİP’den göndererek hem yüzünüz hem internetiniz gülsün. Kampanya bu zamana kadar ilk olarak Turkcell tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Kullanıcılardan geri dönecek olumlu tepkiler sayesinde önümüzdeki dönemlerde bu kampanya muhtemelen devam edecektir. BİP üzerinden internet paketin olmadan sevdiklerinle parmaklarınız ağrıyana kadar mesajlaşabilirsiniz. 2 kat internet Kazan Kampanyası ile herkes istediği zaman istediği yerde interneti kullanabilecek. “Artık bayram harçlıkları BİP’te “ sloganı ile yola çıkılarak yapılan bu kampanya bayramınızı bayram yapacak nitelikte.

Pamuk Eller BİP’e Kampanyası – İnternet –Turkcell

BİP ile İnternetten para Transfer Özelliği ile Bayram Harçlıkları BİP uygulaması sayesine rahatça sevdiklerinizin elinde. Çocukların daha bayram gelmeden hesapladıkları bayram harçlıkları artık BİP sayesinde neşelerine neşe katacak. Bu bayram BİP ile çocuklar sevinecek.

BİP Nedir?

BİP sevdikleriniz ile ister internet paketiniz olsun ister olmasın her zaman onlarla birlikte olmanızı sağlayacak bir uygulamadır. Bip ile 7 gün 24 Saat dilediğin gibi ücretsiz  üstelik  sınırsız olarak mesajlaşabilirsiniz. Mesajlarınız anında karşı tarafa eş zamanlı olarak iletilir.  HD Kalitede görüntülü konuşma imkanı ile Sevdiklerin/Arkadaşların daha net. “Grup Görüntülü Görüşme”yle 6 kişiye kadar sevdiklerini bir araya toplayıp, ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun onlarla yan yanaymış gibi güzel sohbetler edebilirsiniz. Uygulamaya App Store, Google Play Store’dan ulaşabilirsiniz.

BiP Uygulaması Bayram Harçlığı Para Gönderme

 

  • BiP’in Para Transferi özelliğiyle dilediğin zaman istediğin kişiye mesaj gönderir gibi kolayca para gönder. IBAN, hesap no gibi karışık işlere girmene gerek kalmaz. Ayrıca bayram boyunca Paycell Kart BiP’e özel olarak ücretsiz adresinize teslim!
  • Para gönderme Menüsüne Keşfet kısmından ulaşabilirsiniz.
  • Hediye internet Kampanyası için Turkcell’e göz at.
  • Bip Para gönderme özelliği hediye vermez, sevdiklerinize para göndermeye yarar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.