Turkcell Uçuran 1 GB Plus Paketi

Turkcell Uçuran 1 GB Plus Paketi

Uçuran 1 GB Plus Paketi

Havalara Uçuran 1 GB internet Paketi ile internet alemini doyasıya keşfedin. İnternetiniz yok diye hayatı kaçırmayın. 1 GB İnternet Paketi dilediğiniz zaman sosyal medyada gezmenizi ve diğer internet uygulamalarına erişiminizi sorunuz bir şekilde halletmeniz için en ideal internet paketi kampanyalarından biridir. Bu kampanya HAZIR KARTLAR ÜÇLÜ PAKET kapsamında oluşturulmuştur. Kampanya tüm internet kullanıcılarına bir müjde niteliğindedir. 1 GB İnternet Paketi içinde sevdiklerinizle bol bol özlem gidereceğiniz yüzlerce dakika bulunmaktadır. Ben müziksiz yapamam diyenler için ise ayrıca fizy ile sınırsız sayıda en güncel müzikleri dinleyebilirsiniz. Üstelik sınırsız erişim süresi ile internet paketinizden yemeden sadece 1 GB İnternet Paketi kullanarak.

Uçuran 1 GB Paketi-Turkcell-İnternet-DK-SMS

En uygun Uçuran 1 GB paketi kapsamında GB’ları hiç düşünmede kullanacağınız 1 GB İNTERNET doyasıya konuşacağınız DAKİKA’lar parmaklarınız ağrıyana kadar mesaj yazacağınız SMS’ler. Ayrıca İnternet paketinizden yemeden müzik dinlemek ve mesajlaşmak güncel haberler gazeteler ve dergilere erişmek de mümkün. Turkcell tarifeleri hakkında dafa fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Paketi uygulamak için lütfen altta yazılanları okuyunuz.

 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 1 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • Dergilik Servisi üyeliği hakkı ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 1 GB paketini Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satın alan müşterilerimizin TL bakiyelerine 1,5 TL eklenir.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden; 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.
 • Paket kapsamındaki dakika ve internet üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Hazırkart İkili Paketler Kampanyası’ndaki dakikalar FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming aramaları için geçerli değildir.
 • Paketle kapsamındaki dakika ve internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 3G şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4.5G şebekesinde ise 100 Mbps’tır.
 • 5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır.  Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.