Turkcell Uçuran 6GB İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Uçuran 6GB İnternet Paketi Kampanyası

Uçuran 6GB

    Turkcell’in ardı arkası kesilmeyen birbirinden avantajlı ve bol bol bedava internet hediyeli kampanyaları devam ediyor. Abonelerini nasıl memnun edeceğini iyi bilen ve yeni müşteri kazanma yollarını her daim takip eden Turkcell, bu sefer hazırladığı kampanyasında faturalı hat kullanan müşterileri kendi tarafına çekmeyi planlayarak harekete geçmiş ve tam 6 GB bedava internet hediyeli Özel 6 GB Kampanyası altına imzasını atmıştır. 31 Mart 2018 tarihine kadar kapılarını yeni gelecek abonelere açık tutacak olan ve Turkcell Özel 6 GB Kampanyası başlığı altında detaylarına yer vereceğimiz kampanyanın oldukça cazip olduğunu ve ilgi uyandıracağını düşünüyoruz. Eğer siz de yeni faturalı hat müşterisi olma düşüncesindeyseniz ve hangi operatörü seçeceğinize karar veremiyorsanız, tercih yapmadan önce kampanyaya dair hazırladığımız yazımızı incelemenizi önemle tavsiye ederiz.

Turkcell faturalı hat sahibi olmanın tam olarak doğru zamanında olduğunuz bu dönemde hattınıza kavuşmanız ve 6 GB bedava internet hediyenizi de almanız için kampanyadan faydalanabileceğiniz Turkcell mağazaları kapılarını açmış sizi bekliyor. Kampanyadan yararlanabilecek olanların başvuru işlemleri için Türkiye’nin hemen hemen her ilinde bulunan ve isimleri önceden belirlenen bazı Turkcell bayilerinin isimlerini önceden öğrenmeleri gerekecektir. Oldukça uzun olan bu listeye ulaşmak için Turkcell resmi internet sayfasını ziyaret edip bulunduğunuz ili aratarak ilgili bayilere ulaşmanız mümkün olacaktır.

HERKES İNTERNET SAHİBİ OLSUN DİYE!    

  Özel 6 GB Kampanyası hakkında diğer merak edilenler ve kampanya detaylarını yazımızın devamında mümkün olduğunca anlatmaya çalışacağız. İlgilenenlerin dikkatlice incelemesini ve arzu ederlerse kampanyadan faydalanmalarını tavsiye ederiz.

  • Bahsedilen kampanyadan yararlanabilecek olan kişiler, ilgili bayiler aracılığıyla son 7 günlük süre içerisinde yeni hat alarak ya da numara taşıyarak Turkcell faturalı hatta gelen ya da beşi bir yer de ve ya dört dörtlük paketlerinden birini alan kişilerdir.
  • Kampanya mesaj gönderme ya da müşteri hizmetlerini arama yoluyla katılım kabul etmemekte sadece ilgili bayilerden katılım kabul etmektedir.
  • Kampanyaya katılım ile ilgili bir sayı belirtilmemiş sadece son katılım günü ile ilgili bilgi paylaşılmıştır.
  • Yeni hat ya da alınan yeni paket aktif olduğu gibi verilen 6 GB bedava internet faydası kullanılmaya başlanabilir.
  • Kullanılmaya başlandığı andan itibaren 180 gün boyunca geçerliliği devam edecek olan hediyeden, her abone sadece tek bir sefer faydalanabilmektedir.
  • Kullanım haklarının sadece yurt içinde geçerli olduğu ve transfer ya da devredilmesinin mümkün olmadığı belirtilmektedir.
  • Hediye edilen 6 GB bedava internet hakkının %80’lik kısmı ve tamamı tükendiğinde aboneye SMS yoluyla bilgi gönderilmektedir. Tüm haklar tükendiğinde farklı bir pakette kullanılmıyorsa, hattınıza tarife aşım ücreti yansıtılır.
  • Aboneler eğer isterse 6 GB hediye internet paketini iptal edebilirler. Bunun için IPTAL OZEL6GB yazarak 2222’ye SMS gönderilmesi yeterlidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.