Turkcell Uçuran 8 GB İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell Uçuran 8 GB İnternet Paketi Kampanyası

Uçuran 8 GB İnternet Paketi

Havalara Uçuran 8 GB internet Paketi ile internet alemini doyasıya keşfedin. İnternet yok diye hayatı kaçırmayın. 8 GB İnternet Paketi dilediğiniz zaman sosyal medyada gezmenizi ve diğer internet uygulamalarına erişiminizi sorunuz bir şekilde halletmeniz için en ideal internet paketi kampanyalarından biridir. Bu kampanya HAZIR KARTLAR ÜÇLÜ PAKET kapsamında oluşturulmuştur. Kampanya tüm internet kullanıcılarına bir müjde niteliğindedir. 8 GB İnternet Paketi içinde sevdiklerinizle bol bol özlem gidereceğiniz yüzlerce dakika bulunmaktadır. Ben müziksiz yapamam diyenler için ise ayrıca fizy ile sınırsız sayıda en güncel müzikleri dinleyebilirsiniz. Üstelik sınırsız erişim süresi ile internet paketinizden yemeden sadece 8 GB İnternet Paketi kullanarak.

 

Uçuran 8 GB Paketi-Turkcell-İnternet-DK-SMS

En uygun Uçuran 8 GB paketi kapsamında GB’ları hiç düşünmede kullanacağınınz 8 GB İNTERNET doyasıya konuşacağınız DAKİKA’lar parmaklarınız ağrıyana kadar mesaj yazacağınız SMS’ler. Ayrıca İnternet paketinizden yemeden müzik dinlemek ve mesajlaşmak güncel haberler gazeteler ve dergilere erişmek de mümkün. Benzer kampanyalar için Turkcell kategorisine gidiniz.

 

Uçuran 8 GB Paketi İçindekiler

8 GB internet, 500 DK, 1000 SMS, ve paketinizden yemeden FİZY üzerinden müzik dinleyebilir ve BİP üzerinde geçerli 5 GB kullanım hakkı ile isterseniz Görüntülü Arama isterseniz Sesli Arama yada Mesajlaşma hakkı sunmaktadır. Dergilik servis üyeliği ve bu servis kullanımlarında geçerli 5GB. 30 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika + 1000 SMS + 8 GB internet + fizy Üyeliği + BiP’te geçerli 5 GB + Dergilik Servisi + Dergilik’te geçerli 5 GB

 

Üçlü Paket Nedir?

Hazır Kartınızda ÜÇLÜ PAKET sayesinde tek bir paket yaparak aynı anda onlarca GB İNTERNET, sevdiklerinizle konuşabileceğiniz yüzlerce DAKİKA ve binlerce SMS kullanım hakkına sahip olursunuz.

Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 GB Paketi ile sadece 60 TL’ye 8 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Ayrıca fizy ile müzik dinleyebilir, BiP’te geçerli 5 GB internet ile ister sesli, ister görüntülü sevdiklerinizi arayabilir ya da mesajlaşabilirsiniz. Kampanya 30 HAZİRAN 2018 tarihine kadar geçerlidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.