Turkcell’den enflasyonla mücadele için destek!

Turkcell’den enflasyonla mücadele için destek!

Bedava internet Turkcell 2018 – 2019

Turkcell’den Enflasyonla Mücadele için Destek Kampanyası 2018 – 2019

Turkcell’den Enflasyona Müdahale – Bedava internet Kampanyası 2018 – 2019

Bedava internet Turkcell kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Enflasyon ile mücadele edebilmek adına Turkcellden enflasyonla mücadele için destek kampanyası başlatıldı.

Turkcellden Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na müşterini mutlu edecek bomba gibi bir kampanya ile destek verdi. İşte Turkcell 2 kat internet kampanyasının detayları!

Turkcellden Enflasyonla mücadele için

bedava internet turkcell enflasyonla mücadele için internetini ikiye katla. bedava internet 2018 - 2019

bedava internet Turkcell enflasyonla mücadele için destek kampanyası ile internetini ikiye katla. 2 Kat internet paketi.

Bedava internet Turkcell Kampanyaları

Turkcell Enflasyonla Topyekûn Mücade Programı’nı destekliyor!

Geçtiğimiz günlerde Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücade Programı’na destek veren ilk operatör oldu. Bu kapsamda kullanıcılarına bomba gibi bir kampanya sundu.

Turkcell aboneleri bu Enflasyonla Topyekûn Mücade kapsamında düzenlenen kampanya ile fiyat aynı kalmak şartıyla güncel paketlerinde yer alan internetin tam 2 katını kullanabilecek. Yani 10 GB internet paketiniz varsa bu kampanya kapsamında aynı fiyata 20 GB internet kullanabileceksiniz!

Bedava internet Turkcell Butonları internet paketin adresinde en güncel kampanyalar bedava internet kazanma yöntemleri internetpaketin.com adresinde. Hediye internet 2019 Bedava internet kampanyaları. 2018 – 2019 en güncel internet kampanyaları.

Turkcell 2 kat internet kampanyasına nasıl katılınır?

Turkcell’in 2 kat internet kampanyasına katılabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan BİP uygulamasına girerek “Keşfet” içerisinde yer alan “Enflasyonla Mücadele” kanalı takip ettiğiniz anda internetinizi de ikiye katlamış oluyorsunuz.

Kampanyaya katılabilmek için ayrıca 4.5G uyumlu bir SIM karta sahip olmanız gerekli. Yıl sonuna kadar geçerli olan 2 kat internet kapsamında ayrıca internet paketlerinin yanında BiP, TV+, Dergilik, fizy ve lifebox’ta geçerli GB’lar da iki katına çıkacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu,”Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı kapsamında başlatılan kampanyayı biz de destekliyoruz. Enflasyona eksi yönde katkı yapan tek sektör olarak, bugün de üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Turkcell Türkiye için var; Türkiye olmadan Turkcell var olamaz.” ifadelerine yer verdi.

Turkcell Bedava internet 2018 – 2019 Kampanyaları

Turkcell Hediye internet Kampanyaları 2019 – 2018

Turkcell Enflasyonla Mücadele için Destek 2019

Bedava internetin tek adresi internetpaketin.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.