Ücretsiz SPOTİFY PREMİUM

02.07.2018
418
A+
A-
Ücretsiz SPOTİFY PREMİUM

Ücretsiz Spotify Premium

Ücretsiz SPOTİFY PREMİUM kampanyası en yeni ve en güncel SPOTİFY müziklerini Sizlere PREMİUM kalitesine sunmak için VODAFONE tarafından müşterilerine sunuluyor. VODAFONE SPOTİFY PREMİUM’ dan ücretsiz olarak faydalanmak herkes için çok kolay. Eğer daha önceden SPOTİFY PREMİUM kullanmamış biriyseniz ÜCRETSİZ SPOTİFY PREMİUM kampanyası tamda sizler için geliyor. Kampanyadan daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm aboneler faydalanabilmektedir

Vodafone’luların Spotify Premium’lu olma zamanı!

Milyonlarca şarkı arasından istediğinizi, istediğiniz zaman ve reklam arası olmadan, doya doya dinleyin diye Spotify Premium kampanyamız geri döndü!

3 aylık ücretsiz Spotify Premium Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Eğer Spotify Premium Kampanyasından faydalanmak istiyorsanız ve daha önce Spotify Premium kullanmamışsanız bu işlem sizler için cok kolay olacak. Kampanyadan daha önceden Spotify Premium kullanmamış tüm aboneler faydalanabilir.

İlk adım olarak elinize telefonunuzu alın ve mesaj yazma için bir bölüm açın. İşte yazacağınınz ‘’SPOTIFY’’ yazıp ‘’5800’’a ücretsiz gönderdiğinizde, size gönderilecek bağlantıdaki yönlendirmeleri takip ederek aktivasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

En son adım olarak eğer Spotify üyesi değilseniz hemen üyeliğinizi oluşturun. Zaten ben üyeyim şimdi ne yapmam gerekiyor? diyorsanız. Kullanıcı adınızla giriş yapın veya facebook ile giriş yapın. Facebook ile giriş yapmak her alanda olduğu gibi burdada size çok kolaylık sağlayacaktır. Üye değilseniz en kolay üye olma yolu “Facebook ile bağlan” seçeneği olacaktır.

Kısa bir süre beklemeniz gerekecek bu bekleyiş onay kodu için. Kampanyanız, size gönderilecek onay SMS’inin ardından başlar.

3 aylık ücretsiz dönem sonunda iptal etmediğiniz takdirde, Spotify Premium üyeliği aylık 13,99 TL olarak Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturanıza yansıtılacaktır.

SPOTİFY PREMİUMU İNTERNETİMEN YEMEDEN NASIL KULLANNIRIM?

Vodafone Müzik Pass  ile Spotify kullanımlarınız internetinizden yemez.

Müzik Pass, Red 10, Red 15 ve Red 20 tarifelerinde ücretsiz yer alır ve otomatik olarak tanımlanır. Bu tarifelerden birine geçerek Müzik Pass’e hemen sahip olabilirsiniz. Müzik Pass’li Vodafone Red tarifelerini incelemek için tıklayınız.

Diğer Red tarifelerinden birini kullanıyorsanız MUZIKPASS yazıp 3636’ya göndererek ayda sadece 6 TL’ye Müzik Pass’e sahip olabilirsiniz.

Eğer Vodafone Red’li değilseniz PASSM yazıp 3636 göndererek tarifenize ek ayda sadece 9 TL’ye Müzik Pass’e sahip olabilirsiniz.

Müzik Pass hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Daha önce ücretsiz Spotify Premium kullanmış veya mevcutta kullanmakta olan aboneler:

Daha önce üyeliğiniz olduysa veya mevcutta aboneliğiniz varsa, üyeliğinizi aylık 13,99 TL olarak kredi kartınız yerine Vodafone Mobil Ödeme üzerinden cep telefonu faturanıza yansıtabilirsiniz. Bunu yapmak için size gönderilen aktivasyon bağlantısı üzerinden mevcut aboneliğinizi iptal edip, kampanyanızı aktive etmeniz gerekmektedir.

Şimdi ilk defa deneyecekler için Spotify Premium 3 ay boyunca 13,99 TL yerine ücretsiz!

Üstelik Spotify’dan müzik dinlerken, internetinizden yememe ayrıcalığıyla Müzik Pass’le Türkiye’de sadece Vodafone’da!

Müzik Pass hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Daha Detaylı bilgi ve Şartlar için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.