Ücretsiz internet – Bedava internet Aboneliği Nasıl Olur ?

30.08.2018
433
A+
A-
Ücretsiz internet – Bedava internet Aboneliği Nasıl Olur ?

Ücretsiz internet – Bedava internet Aboneliği Nasıl Olur

Dünyanın Heryerinde Ücretsiz internet Kullanmak

Bedava internet Kullanmayı Kim istemez. Herkese Bedava İnternet Hakkı

Bedava internet – Ücretsiz internet Projeleri – Elon MUSK

Elon Musk Kim – Elon Musk Projeleri

elon musk kimdir elon musk'ın projeleri nelerdir. ücretsiz internet projesini elon musk ne zaman hayata geçirecek.

elon-musk-kimdir-hayatı-projeleri-ücretsiz-internet

Ücretsiz internet fikrinin mimarı olan Elon MUSK’ı gelin biraz tanıyalım. Elon Musk 1971 doğumlu genç bir girişimci, Mühendis, Fizikçi, Yönetici ve daha bir çok sayamadığımız ünvana sahiptir. Elon Musk X.com ve PayPal’ın kurucularındandır. X.com ve PayPal’dan sonra Tesla ile 600 km menzilli ve sadece 2-3 saniyede 100km/sa hıza ulaşabilen araçları üretmektedir. Tesla Motors’u kurarak Elektrikli araba ve yenilenebilir enerji kaynaklarına olan ilgiyi ve bu yöndeki gelişmeleri hızlandırdı. SpaceX ile uzay taşımacılığının maliyetlerini çok büyük oranda düşürdü. SpaceX’deki bu girişimleri ile Dünya devlerine meydan okudu. Gelecekte Mars’a insan yollamayı ve orda bir hayat kurmayı planlıyor. Uzay seyahatleri artık insanlık için çok yakındır belkide. Bunların Dışında Amerika’daki (ABD) en büyük güneş enerji şirketini yani SolaCity’nin en büyük ortağı ve başkanı olmakla sorumludur.

elon musk ücretsiz internet projesi için spacex ile faliyete geçti. tesla, spacex ve solarcity şirketleri muhteşem geleceğin peşinde Elon Musk ile birlikte çalışıyor.

ücretsiz-internet-spacex-elon-musk-tesla-solarcity

Elon Musk Hakkında Bazı Yorumlar;

Elon MUSK – The New York Times

The New York Times Elon MUSK için şöyle diyor; Hayatını Dünyayı fosil yakıtlara mahkum olmaktan kurtamaya çalışan bir adam. Bu yolda önüne çıkan engeller, büyük başarılar ve yaşadıkları, iyi bir geleceğin hayalini kuran girişimci, mühendis, siyasetçi, eğitimci ve gençlerin motivasyon kaynağı olacaktır.

Elon MUSK – The Washington Post

The Washington Post şöyle diyor; Tesla, SpaceX, ve Muhteşem geleceğin peşinde kuşkusuz bunların tümü dünyanın en önemli girişimcisinin hayatından bir kesit. Gerçektende inanılmaz değil mi.

Elon MUSK – Richard Branson , Virgin Grup Kurucusu

Richard Branson Elon Musk hakkında şöyle diyor; Elon Musk tam kafa dengim, risk alan başarısızlıktan korkmayan ve insanlığa parlak bir gelecek sağlamak için sürekli çalışan biri.

Elon Musk ücretsiz internet projesi ile bütün dünya bedava internet kullanabilecek.

elon-musk-ücretsiz-internet-projesi-bedava-internet

Ücretsiz internet Projesi – Elon Musk Bedava internet Projesi

Ücretsiz internet projesini duyunca mutlaka benim gibi inanılmaz bir fikir olacağını düşünmüşsünüzdür. Elon Musk’ın onca çılgın fikirleri arasında ücretsiz internet fikride var. Bu fikir sizin için uçuk olabilir, çok uç bir noktada olabilir, ama bu onun için mümkün olcak şeyler arasında ve başaracağınada inanıyoruz. SpaceX’in CEO’su Elon Musk, tüm dünyaya internet sağlayacak olan uydularını uzaya göndermeye hazırlanıyor. Söz konusu proje ile internet hızının ciddi derecede artması ve internet erişimi bulunmayan noktalarında online dünya ile buluşması hedefleniyor.

Elon Musk bırakın dünyada kullanılacak ücretsiz bedava interneti, uzayda yani mars’da bir hayat kurmayı planlıyor. MARS’da bir hayat bir yaşam hayalini kuran ve sadece hayal kurmakla kalmayan biri Musk. Mars’da hayat kurmak için çalışmalarına çoktan başladı bile. “Uluslararası Uzay İstasyonu” kulağa çılgınca geliyor. Umarız en erken zamanda dünya genelinde kullanacağımız süper hızda bedava ücretsiz internet ‘imiz olur.

Ücretsiz internet projesi Elon Musk'ın hayali gerçek oluyor. Ücretsiz internet, bedava internet perojesi için Teslanın Kurucusu Elon Musk, Spacex ile uzaya ücretsiz internet uydusu gönderdi.

ücretsiz-internet-elon-musk-projeleri-bedava-internet

ücretsiz internet projesi Elon Musk'ın projeleriden biriydi.

bedava-ücretsiz-internet-elon-musk-spacex-projesi

Bedava internet

Ücretsiz internet

Bedava ücretsiz internet

Elon Musk kimdir

Elon Musk Projeleri

Elon Musk Hayatı

Elon Musk Ücretsiz İnternet Projesi

Gelecek konularımızda üst kısımdaki başlıklardan söz edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin Bedava internetin tek adresi internetpaketin.com

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.