Vodafone 15 Temmuz Bedava internet 2018 Kampanyası

06.07.2018
413
A+
A-
Vodafone 15 Temmuz Bedava internet 2018 Kampanyası

Vodafone 15 Temmuz Bedava İnternet 2018 Kampanyası

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet 2018 Kampanyası dahilinde internet paketi, dakika ve sms kazanmak ister misiniz? Kim bedava internet paketi istemez ki dediğinizi duyar gibiyim. Öyleyse ne duruyorsunuz hemen Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası için harekete geçin bu kampanyaya katılıp bedava internet kazanın.

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası sayesinde Vodafone mobil hat kullanan herkes sınırsız sayıda hediye bedava internet ve bedava dakika kazanma şansı sunuluyor. Vodafone 2016 yılı 15 Temmuz darbe kalkışımının önlenmesinin yıl dönümü nedeniyle Vodafone kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda Vodafone bedava internet kampanyalarına devam edeceği ve bol bol hediye konuşma internet dağıtacağı yönünde gelişmeler söz konusu durumda. Dünyanın en büyük ve en gelişmiş operatörleri arasına da adınızı yazdıran Vodafone şu zamana kadar yapmış olduğu çalışmalar sosyal etkinlik ve düzenlediği sosyal projeler ile kendini Türk halkına adamış ve halk tarafından benimsenmiştir. Neredeyse Tüm özel günlerde Vodafone en az bir kampanya düzenlemiş ve tüm özel günlerde başta Türk halkının ve kullanıcılarını yanında olmuştur. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz Vodafone özel gün kampanyalarından 15 GB internet kazananlar oldu bu yılda hediye internet paketlerinin kullanıcıyı mutlu edecek miktarlarda olması bekleniyor.

Vodafone 15 Temmuz Hediyeleri

Sitemizi günlük olarak ve geçen yılda takip eden kullanıcıların da iyi bileceği üzere Vodafone bedava internet 15 Temmuz kampanyası çok renkli ve bol hediyeli geçmişti. Bizi takip eden Vodafone aboneleri Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Kampanyası ile bol internet bol GB ve bol dakika kazanıyorlar. Vodafone özel günlerde yaptığı kampanyaları vodafone yanımda gibi uygulamalar üzerinden verse dahi direk SMS aracılığı ilete size iletebilir. Vodafone Kampanyaları dahilinde bedava internet ya da bedava dakika kazanmışsanız size sms ile bilgilendirici bir mesaj mutlaka gönderilecektir.

Vodafone 15 Temmuz Bedava internet Kampanyasına nasıl katılırım?

15 Temmuz Bedava internet Kampanyası kapsamında 2018 yılı için bir açıklama yapılmadı ancak geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda otomatik olarak hattınıza tanımlanması bekleniyor. Eğer kampanya ile internet kazanırsanız 15 Temmuz 2018 günü için geçerli olacaktır ve gece yarısından itibaren hediye otomatik olarak silinecektir.
Vodafone 15 Temmuz kampanyaları hakkında daha çok bilgi edinmek için bizi takip edin. En güncel kampanyaları bu siteden takip edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.