Vodafone Babalar Günü Bedava 130 TL İndirim Çeki

17.06.2018
138
A+
A-
Vodafone Babalar Günü Bedava 130 TL İndirim Çeki

Vodafone Babalar Günü Bedava 130 TL Hediye Çeki !

Vodafone Babalar Günü dolayısıyla Tüm BABALARIN BABALAR GÜNÜNÜ KUTLAR. Babalarımızın en anlamlı günleri olan bugünde her yıl olduğu gibi En Baba Operatör Vodafone iş başında. Canımızdan çok sevdiğimiz babalarımızı vodafone unutmadı ve Vodafone Babalar Günü Kampanyası kapsamında birçok kampanya düzenledi. HEDİYE BEDAVA İNTERNET PAKETİ kampanyalarının ardı arkası kesilmediği Vodafone farklı alanlarda da müşterilerinin memnuniyeti çabası içinde.

Vodafone Babalar Günü Kampanyası

Vodafone Babalar Günü dolayısıyla farklı marka ve şirketlerle yaptığı anlaşmalarla kullanıcılarına birçok fırsat sunuyor. Bu kampanya sayesinde evinizin ihtiyacı olan bir çok farklı kategorideki ürüne kolaylıkla sahip olabileceksiniz. Küçük ev aletlerinden tutunda beyaz eşya elektronik cihazlar BEDAVA TELEFONLAR ‘a kadar uzanan bu geniş yelpazeli ürün seçenekleri ile VODAFONE 2018 YILINDA HEDİYE BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ dışında da yaptığı bu kampanyalar ile kendini ispatlayan büyük bir firma oldu.

Günümüzde en çok yaşadığımız sıkıntılardan biride spariş ettiğimiz ürünün ücretli kargo olması. Ve kargoların çoğunun eve teslimat yapmaması. Müşterilerin bu talepleri üzerine Vodafone anlaşmalarında bu konuyu da göze alıyor. Vodafone Babalar Günü Kampanyası ile yapacağınız alışveriş ücretsiz kargo ile evinize iş yeriniz dilediğiniz yere teslim edilebileceği müjdesini de Vodafone açıklıyor.

 

Vodafone Babalar Günü Kampanyası Esasları

GRILLIANT ELEKTRİKLİ IZGARADA GEÇERLİ 130 TL İNDİRİM ÇEKİ & ÜCRETSİZ KARGO HOMEND.COM.TR’DE 1402 yapacağınız alışverişle sizlerin olacak.

Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri homend.com.tr’de 1402 Grilliant elektrikli ızgarada 130 TL indirim teklifinden yararlanabilir.

Abonelerin indirimden faydalanmak için homend.com.tr sitesinde 1402 Grilliant elektrikli ızgara alımlarında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir.

Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir.

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

Bu kampanya şifreniz uygulamada 12-18 Haziran 2017 tarihleri arasında 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur.

Bu kampanyadan alınan şifre 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilir.

Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Homend’de ve Vodafone’da saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.