Vodafone Bedava internet 2018 Kampanyası

18.07.2018
854
A+
A-
Vodafone Bedava internet 2018 Kampanyası

Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone bedava internet 2018 kampanyaları ile 2018 yılında da turkcell bedava internet hediye etmeye devam ediyor. İnternet paketin yoksa sakın endişelenme. Vodafone kullanıcılarına büyük bir fırsat sunan Türkiye‘nin en büyük operatörlerinden olan Vodafone 2018 yılında sizler için bir çok kampanya düzenleyip yayınlamıştır. Abonelerinden olumlu geri dönüşler alan Vodafone abonelerinin hem cebini hem yüzünü güldürmeye devam etmek için bedava internet paketi kazandırmaya devam etmek istiyor.

Vodafone Bedava internet Paketi 2018 nasıl yapılır, bedava hediye ücretsiz cepten mobil internet kampanyasından ve binlerce bedava dk fırsatından nasıl faydalanılır. Vodafone’un son kampanyaları nelerdir?

Vodafone bedava internet 2018 paketi

Vodafone bedava internet 2018 kampanyasına nasıl katılırım hediye internet kazanmak için yapmam gerekenler nelerdir diye düşünen tüm arkadaşlara tavsiyemiz bu yazıyı sonuna kadar okumaları ve bundan sonra yayınlayacağımız en güncel kampanyaları internetpaketin.com sitesinden takip etmeleri. Daha öncede Turkcell bedava internet paketleri hakkında yazdığımız yazılarla sizleri bilgilendirmiştik ve yazımızı güncelliyoruz Vodafone kurban bayramı hediye internet kampanyası ve 30 Ağustos hediye bedava internet hediyesi sebebiyle hediye internet kapsamındaki yazılarımızı güncelliyoruz. bu yazımızda hem 30 Ağustos internet hediyesi hemde Vodafone yaani 2 GB bedava internet hakkında özet bilgilere sahip olacaksınız.

Önemli bilgi : Eğer başka bir operatör kullanıyorsanız, örneğin Turkcell abonesi iseniz Turkcell bedava internet 2018 ile ilgili alana gidereke Turkcell internet paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Türk Telekom abonesi iseniz Türk Telekom bedava internet 2018  ile ilgili alana giderek Türk Telekom internet paketleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. ( “1 dk “Bu sayfada beklemezseniz çok özel 2 fırsat sayfada size gözükmez beklediğiniz taktirde sayfanın alt kısımında yer alacaktır.)

Vodafone tüm abonelerini mutlu etmeyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı her zaman kendine ilke edinmiş Türkiye’nin ileri gelen operatörlerinden olmuştur. Bu amaç doğrultusunda yola çıkarak Vodafone bedava internet 2018 kampanyasını düzenliyor. Vodafone günden güne müşteri sayısını artırıyor bunun en önemli sebebi ise müşteri odaklı hizmet sunması ve çalışmalarını müşteri odaklı yapmasıdır.

 Vodafone bedava internet hediyesi

Türkiye’de mobil internet kullanıcılarının ortak problemi olan yetersiz internet paketleri tüm kullanıcılara sorun yaşatıyor. Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından olan internet her türden kullanıcı için gerçekten bir lüks olmaktan çıkarak gereksinim haline gelmiştir. ,Yetersiz internet paket içeriği yüzünden birçok kişi artık ay sonuna kadar paket içeriğini yettiremiyor ve ekstra harcamalar yaparak ek paket satın alıyorlar. Yada bu tip harcamalardan kurtulmanın en iyi yolu olan Bedava internet paketi arayışına giriyorlar.

Vodafone 100 MB internet paketin bana ne vardan hediye

Vodafone 100 MB internet paketin olsun istiyorsan bana ne var demen yeterli. Bir kaç dakika içinde hediye internet paketin cebine yüklensin. Hattınıza tanımlanan internet bilgisi için size sms yolu ile bilgilendirme mesajı mutlaka atılacaktır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var derseniz her hafta pazartesi ile pazar günleri arasında bedava 100 MB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 250 MB internet paketin bana ne vardan hediye

Vodafone 250 MB internet paketin olsun istiyorsan bana ne var demen yeterli. Bir kaç dakika içinde hediye internet paketin cebine yüklensin. Hattınıza tanımlanan internet bilgisi için size sms yolu ile bilgilendirme mesajı mutlaka atılacaktır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var derseniz her hafta pazartesi ile pazar günleri arasında bedava 250 MB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 500 MB internet paketin bana ne vardan hediye

Vodafone 500 MB internet paketin olsun istiyorsan bana ne var demen yeterli. Bir kaç dakika içinde hediye internet paketin cebine yüklensin. Hattınıza tanımlanan internet bilgisi için size sms yolu ile bilgilendirme mesajı mutlaka atılacaktır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak bana ne var derseniz her hafta pazartesi ile pazar günleri arasında bedava 500 MB internet kazanabilirsiniz. bir gün boyunca kullanabileceğin 500 MB internet paketin cebine yüklesin istiyorsan hemen yanımda uygulamasına giriş yap ve kazanmaya başla.

Vodafone E-Fatura 1 GB bedava internet paketin hediye

Vodafone abonesi isen ve 1 GB internet paketin olsun istiyorsan hiç zaman kaybetmeden yazının devamında anlatılan hediye 1 Gb kazanma yolunu uygula. Üstelik 15 gün boyunca 1 GB interneti kullanabileceksin. E-faturaya veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler. “EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz.

1 GB Vodafone Bedava internet 2018

Vodafone hattınıza TL yükleyerek paket satın alma veya fatura ödeme ile 11 TL harcama yaparak 5 gün geçerli 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. harcadıkça kazanacağınız bu kampanya zaten gün içinde yapmış olduğunuz internet, dakika ve SMS kullanımlarınızla birlikte 11 TL harcama yapıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın işte bedava 1 GB internet paketi kazanma fırsatı budur.

Vodafone Bedava Hediye 5 GB internet Paketi

28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında internetinizi Supernet 4.5G bağlantısı ile kullanarak 5 GB kazanabilirsiniz. 5 Temmuz tarihinden itibaren 5 GB’nizi alabilir ve bedava internetinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

50 GB Vodafone hediye internet paketi
Vodafone Supernet ev müşterisi olan kişiler yeni bir SIM kart aldıkları takdirde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 50 GB’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik tam 90 gün boyunca kullanabilirsiniz hem cebinizden hem evden kullanabileceğiniz bu fırsattan faydalanın.

4.5G Hediye 2 GB Bedava internet Vodafone 2018

4.5G’ye geçen müşterilere özel 2 GB hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. “4.5G” yazıp 4545’e kısa mesaj atarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Gelen onay mesajın ardından hediyeniz hattınıza tanımlanır.

4.5G’ye Geç 1 GB İnternet Kazan

4.5G’ye geçiş sağlayan kullanıcılar ve uyumlu SIM kart alan mobil hat kullanıcıları 1 GB kazanıp hattınıza tanımlatabilirsiniz.30 gün boyunca kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Can Ali dedi ki:

    Vodafone bedava internet paketleri için en güncel sayfa sizsiniz. Bedava internet paketi bulmak çok zor.Sizin sayenizde internet paketim hiç bitmiyor.