Vodafone Bedava internet Paketi – Hediye internet Kazanma Yolları

08.08.2018
2.465
A+
A-
Vodafone Bedava internet Paketi – Hediye internet Kazanma Yolları

Vodafone Bedava internet Paketi

Vodafone Bedava internet Paketi nasıl yapılır?, Hediye internet kazanma yolları nelerdir?, Vodafone en uygun, ücretsiz tarifleri nasıl yapacağınızı bu yazımızda anlatıyoruz.

Vodafone Bedava internet Paketin

Bedava internet paketi yapmak ya da hediye internet kazanma yolları hakkında internet aleminde pek çok yazıya rastlamışsınızdır. Arama motoruna hediye internet yazdığınızda karşınıza milyonlarca sonuç diziliyor ama bu yazı o karşınıza dizilen milyonlarca makaleden her anlamda daha önde olan bir yazı. Vodafone’un en güncel, en yeni internet kampanyalarını ve hediye internet kazanma yollarını sizler için araştırdık ve derledik.

Bu Yazıdan Neler Öğreneceğim? – Vodafone Bedava internet kazanma yolları

Bedava internet paketi ile ilgili aklınıza gelebilecek en genel soruların cevabını bu yazımızdan öğrenebileceksiniz.

Vodafone’un en güncel kampanyaları hakkında detaylı bilgiler sizler için araştırıldı ve anlaşılır halde sizlere sunuldu.

-Size en uygun Vodafone Kampanyasını seçerek cebinize kolaylıkla nasıl yükleyeceğinizi detaylı şekilde öğrenmiş olacaksınız.

-Vodafone sizlere önümüzdeki kısa vadeli zaman içerisinde hangi avantajları sunacağını ve aynı zamanda bu fırsatları şimdiden nasıl değerlendirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Hediye internet kazanma yolları’nın en en kolay ve en güvenli yönteminin hangisi olduğunu.

Vodafone Yaz Fırsatları 2018 nelerdir?

turkcell vodafone turk telekom internetsiz kalma

 Hediye internet Kazanma Yolları Vodafone

Türkiye’nin önde gelen GSM firmalarından Vodafone bugüne kadar mobil internet alt yapı çalışmaları ve bu kapsamda elde ettiği başarılar ile ne kadar güçlü ve büyük bir firma olduğunu resmen kanıtlamış oldu. Türkiye’de en çok hediye bedava internet paketi veren operatör hiç kuşkusuz Vodafone firmasıdır. Müşterilerinin internet ihtiyaçlarını gerek kullanım gerekse ödeme ücretleri açısından düşünen ve onları memnun etmek için yıl içerisinde birçok hediye internet kampanyası düzenlemektedir. Peki nasıl hediye internet kazanırım diyorsan okumaya devam et.

Teknolojinin gelişmesi günlük hayatta ve iş dünyasında internet ihtiyacını artırdı. Bununla birlikte insanlarda internet ihtiyaçlarını karşılamak adına çeşitli kampanya arayışına girmektedir. Bedava internet paketi 2018 Vodafone kampanyaları kapsamında bir çok Vodafone abonesi kampanyalara katılarak yada direkt hediyelerini cebe yükleyerek bedava internet kullanım hakkına sahip oldular.

Vodafone Bedava internet Paketleri

Günlük 100 MB Bedava internet Paketi Vodafone

Günlük 200 MB Bedava internet Paketi Vodafone

Günlük 500 MB Bedava internet Paketi Vodafone

Haftalık 1 GB Bedava internet Paketi Vodafone

Haftalık 2 GB Bedava internet Paketi Vodafone

Haftalık 4 GB Bedava internet Paketi Vodafone

Haftalık 6 GB Bedava internet Paketi Vodafone

Aylık 10 GB Bedava internet Paketi Vodafone

Aylık 20 GB Bedava internet Paketi Vodafone

Aylık 30 GB Bedava internet Paketi Vodafone

 Uyarı: Sayfada gözüken Sponsorlu Hediye internet yada Bedava internet BUTONLARI sayesinde VODAFONE BEDAVA İNTERNET PAKETİni kazanabilirsiniz. Sayfada geçireceğiniz her 75 Saniye için yeni bir Vodafone Bedava internet Kampanyası ile karşılaşabilirsiniz. Şimdiden bol şanslar.

Vodafone Bedava internet nasıl yapılır arayışına giren Tüm mobil Hat kullanıcıları Sunacağımız Yöntemler ile artık hediye internet kazanmaya anında başlayacaklar.

 HER HAFTA 2GB BEDAVA İNTERNET – Vodafone Bana Ne Var Hediye internet kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını İOS ya da Android akıllı mobil cihazınıza indirerek Hediye internet Kazanmak için ilk adımınızı atabilirsiniz. Yanımda uygulamasını kullanarak BANA NE VAR bölümüne tıklayın ve ardından hediye internet şansınızı deneyin. Çarkı çevirin çarkın ucundaki ok en son neyi işaret ediyorsa otomatik olarak cebinize gelecek mesaj ile HEDİYE İNTERNET PAKETİnizi kulanmaya başlayabilirsiniz. Her Hafta Aynı yöntemi Uygulayarak Pazartesi ile Pazar günleri arasında Hediyenizi kapın. Her hafta 100 MB – 250 MB – 500 MB – 1 GB – 2 GB Bedava internet Paketin’i cebine yüklemek artık bana ne var diyerek mümkün.

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava internet

E-faturaya ya da SMS faturaya geçiş yapan aboneler 15 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB’ye sahip olabilirler. “EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz.

Bedava 1 GB internet Paketi Vodafone

Vodafone’den TL yükleyerek, Fatura Ödeyerek, Paket satın alma ile yapacağınız her 11 TL’lik harcamaya karşılık olarak 1 GB hediye kazan.

Vodafone 5 GB Hediye internet Paketi

28 Haziran ve 4 Temmuz tarihleri arasında internetinizi Supernet 4.5G bağlantısı ile kullanarak 5 GB kazanabilirsiniz. 5 Temmuz tarihinden itibaren 5 GB’nizi alabilir ve bedava internetinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Vodafone Hediye 1 GB internet Paketi

Yanımda uygulaması ile Bana Ne Var Kampanyasından nasıl faydalanacağınızı üst kısımda Bana Ne Var kampanyası yazımızda anlatmıştık. Yine aynı şekilde Yanımda uygulaması ile 1 GB internet paketin’i nasıl cebinize yükleyeceğinizi başka bir kampanya aracılığı ile sizlere aktarıyoruz. Yanımda uygulamasında mobil telefonunuza indirerek ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Sonra ise 7000’e “S” yazıp kısa mesaj atarak uygulamaya giriş yaparak da ikinci adımı tamamlayabilirsiniz. Sonra sol taraftaki kullanıcı menüsüne tıklayıp ek paket al seçeneğine tıklayarak, ücretsiz 1 GB’ınızı alabilirsiniz.

50 GB Vodafone Bedava internet Paketi Kazan

Vodafone Supernet evde internet kampanyaları kapsamında evde internet müşterileri yeni bir SİM kartı aldıklarında hiç koşulsuz çekilişsiz kullanabilecekleri 50 GB Bedava internet Paketin’e sahip olacaklar. Üstelik hem evde hem cepte internet fırsatı ile sunuluyor.

4.5G Hediye 2 GB Vodafone Bedava internet

Mobil hattı ile 4.5G’ye geçen müşterilere özel olarak 2 GB hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz. “4.5G” yazıp “4545”e kısa mesaj atarak ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Gelen onay mesajın ardından hediyeniz hattınıza tanımlanır. Vodafone 2 GB hediye internet kazanmak işte bu kadar kolay.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Zeki dedi ki:

    Vodafone süper bir sistem

  2. Tunahan dedi ki:

    İnternet