Vodafone Bedava Internet Paketi Kampanyası

08.07.2018
115
A+
A-
Vodafone Bedava Internet Paketi Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone bedava internet Paketi kampanyası nasıl olur? Hediye internet paketi nasıl kazanırım? Kampanyaya nasıl katılırım? Vodafone faturalı veya faturasız hatlar için ne yapmak gerekir? Aradığınız bütün bu soruların cevabını bu yazımızda bulabileceğinizi umuyoruz.

Vodafone bedava internet kampanyaları 2018 yılı ile birlikte hızlı bir şekilde hediye internet ve diğer kampanyalar alanında yenilenerek devam etmekte. Biz ise bu kampanyaları sizler için araştırıp huzurlarınıza sunmaktayız. Vodafone hediye internet konusunda zaten Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden biri olduğunu milyonlarca kullanıcısına kanıtlamıştır. Çeşitli vodafone uygulamaları ile müşterilerine hediye bedava internet paketi ve milyonlarca dakika, sms kullanım hakkı sunmaktadır.

Sizde sitemizi takip ederek güncellenen ve yeni çıkan kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır?

BANA NE VAR – VODAFONE BEDAVA İNTERNET PAKETİ

Vodafone Hediye İnternet Paketi

Vodafone Bana Ne Var – Vodafone Bedava İnternet Paketi tercih edilen en çok yöntemler arasında bedava internet paketlerinin en başında gelmektedir. Paket sürelerinin sonuna gelen abonelere özel bir fırsat olarak sunulmaktadır. Paket sonuna gelen kişiler mobil cihazlarına Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek kaydıyla anında bedava internet kazabilmektedirler. Uygulanın telefona inmesinin hemen ardından her pazartesi bana ne var butonuna tıklamanız gerekmektedir.  Tıklama işleminin hemen ardından kazandığınız 500 MB ücretsiz internetin bilgisi SMS olarak telefonunuza gelmektedir.

VODAFONE SALLA KAZAN KAMPANYASI

Vodafone Salla Kazan kampanyası belli aralıklarda telefonunuzun uygulamasına girerek telefonunuzu sallamak kaydıyla bedava internet kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Cebimde uygulamasını telefonunuza indirmeniz en başta yapmanız gerekendir. 2 GB bedava internet kazanma şansını sunmaktadır. Ve kazanılan hediye internet 1 gün boyunca geçerli olmaktadır.

SÜPER 2 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI

Faturasız hat sahibi olan Vodafone kullanıcıları bu benzersiz hizmetten yararlanmaktadırlar. Faturasız hatlarına 35 TL’lik bakiye yüklemesi yaptıkları andan itibaren 30 gün boyunca kullanabilecekleri 2GB bedava internet paketi anıda hattınıza tanımlanmaktadır. Burada önemli olan nokta TL yüklemesi yapmadan önce 3636 e SMS göndermeniz olacaktır.
Hattınıza yükleme yapmadan önce ABONE SUPER 2GB yazıp ardından 3535 e SMS göndermeniz gerekmektedir. Gelen onatın ardından 35 TL yüklemesi yapmanızın akabinde anında 2GB internet yüklenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Can Ali dedi ki:

    Vodafone bedava internet paketleri için en güncel sayfa sizsiniz. Bedava internet paketi bulmak çok zor.Sizin sayenizde internet paketim hiç bitmiyor.

Koç
21 Mart - 20 Nisan
Boğa
21 Nisan - 20 Mayıs
İkizler
21 Mayıs - 21 Haziran
Yengeç
22 Haziran - 22 Temmuz
Aslan
23 Temmuz - 23 Ağustos
Başak
24 Ağustos - 23 Eylül
Terazi
24 Eylül - 23 Ekim
Akrep
24 Ekim - 22 Kasım
Yay
23 Kasım - 21 Aralık
Oğlak
22 Aralık - 20 Ocak
Kova
21 Ocak - 19 Şubat
Balık
20 Şubat - 20 Mart
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık