BEDAVA İNTERNET-Müzik Pass-İletişim Pass-Vodafone

13.06.2018
642
A+
A-
BEDAVA İNTERNET-Müzik Pass-İletişim Pass-Vodafone

BEDAVA Müzik Pass ve İletişim Pass

VODAFONE BEDAVA İNTERNET MÜZİK PASS YADA BEDAVA İLETİŞİM PASS İNTERNET PAKETİNden yemesin mi istiyorsunuz? O zaman bu yazımızı sonuna kadar okuyun sizin de vodafone ile internetiniz cebinizde kalsın. Öncelikle içimizden bazıları neymiş bu PASS diyecektir. BEDAVA İNTERNET PAKETİ MÜZİK PASS YADA BEDAVA İLETİŞİM PASS tamamen internet dostu olan bu paketler siz sosyal medyada iken yada internet üzerinden mesajlaşırken standart internet paketinden harcamadan görüşmeleriniz ve işlemleriniz yapmanızı sağlar. Üstelik tek kuruş dahi ödemezsiniz.

BEDAVA İNTERNET MÜZİK PASS

BEDAVA MÜZİK PASS sayesinde istediğin yerde zaman kısıtlaması olmadan gece gündüz sevdiğin müzikleri dinleyebileceksin. Üstelik bunların hepsi için İNTERNET PAKETİNden harcama olmadan. SPOTİFY, KARNAVAL, POWER APP uygulamaları üzerinden dinleyeceğiniz müzikler hiçbir zaman tarifenizin İNTERNET PAKENTİN’den yemez.

BEDAVA İNTERNET  İLETİŞİM PASS

BEDAVA İLETİŞİM PASS sayesinde istediğin yerde zaman kısıtlaması olmadan gece gündüz sevdiklerinle konuşabileceksin. Üstelik bunların hepsi için İNTERNET PAKETİN’den harcama olmadan. WhatsApp, MESENGER, VODAFONE CALL uygulamaları üzerinden yapacağınız görüşmeler hiçbir zaman tarifenizin İNTERNET PAKENTİN’den yemez.

Kendi hattını almanın tam zamanı!

Yeni hattını al, Müzik Pass veya İletişim Pass’den birini seç 6 ay boyunca popüler iletişim veya müzik uygulamalarını internetinden yemeden kafana göre kullan!
Akivasyonunu tamamladıktan sonra Müzik Pass veya İletişim Pass’i seçmek için 7000’e SMS gönder:
Kampanya kapsamında Son 30 gün içerisinde yeni aktivasyon yolu ile Vodafone’a gelen 26 yaş altı faturalı ve faturasız aboneler 6 ay boyunca Genç Müzik Pass ya da Genç İletişim Pass paketlerinin sadece birisinden ücretsiz olarak faydalanabilir. Paketlere abonelik SMS yoluyla yapılacaktır. Ücretsiz paket faydaları her ay abonenin tarifesi yenilendikten sonra yüklenecektir. Bu kampanyadan Yeni Özgür Genç, Her Yer İndirim ve Cep Kazan tarifesine gelen aboneler faydalanamayacaktır. Abonenin paketi alış tarihinden 6 ay sonra paket otomatik olarak abonenin üzerinden kalkacaktır. Kotadan Düşmeyen Genç Müzik Pass ve Genç İletişim Pass Paketleri, Vodafone’un içerik sağlayıcılarıyla yaptığı anlaşmalara göre oluşturulan, içeriğini ve ücretlerini değiştirme/geliştirme hakkına sahip olduğu pakettir. Paketler sadece yurtiçi kullanım için geçerlidir. Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Vodafone, tarife ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 01.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Detaylar: Buraya tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.