VODAFONE HEDİYE İNTERNET PAKETİ – BAYRAM ÖZEL

14.06.2018
1.695
A+
A-
VODAFONE HEDİYE İNTERNET PAKETİ – BAYRAM ÖZEL

VODAFONE HEDİYE İNTERNET PAKETİ – BAYRAM ÖZEL

VODAFONE HEDİYE İNTERNET PAKETİ kampanyalarından daha önceki yıllarda tüm aboneler memnun kaldığı için bu yıl da ramazan bayramına özel hediye internet paketi kazanma şansı geliyor. Vodafone’lu olmak ayrıcalıktır!

Ramazan bayramına özel bedava internet paketine sahip olmak ister misiniz?

Bu pakete nasıl sahip olabilirim?

Sevdiklerinizle esiniz dostunuz akrabanızla bedava internet paketiyle görüşmek mi?

Ooo Süper Bir FİKİR!! Ne Dersiniz?

 VODAFONE HEDİYE İNTERNET BAYRAMA ÖZEL KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Tüm cazibesiyle VODAFONE hizmetinizde. Vodafonun halkımıza ramazan hediyesi niteliğinde hazırladığı bu paketten siz de faydalanın. Sevdikleriniz bu internet kampanyasıyla sadece telefonun diğer ucunda. Çevir ve konuş. Vodafonun bu çok özel Ramazan Bayramı bedava internet paketinden herkes yararlanabilir. Bu bedava internet kampanyasından aklınıza gelen her yerden sevdiklerinize ulaşabilirsiniz. Evden, alışverişten, akraba ziyaretinden vs, kısacası her fırsata iletişim bedava. İyi ki böyle bir internet paketi varmış diyeceğiniz fırsatı kaçırmayın.  Vodafonun Ramazana Özel Bedava İnternet Paketi tam  anlamıyla muhteşem bir hediye.  Bu fırsat kaçmaz! Bir an önce en iyi şekilde değerlendirin.

Türkiye‘nin en büyük, en kapsamlı GSM operatörlerinden Vodafone, kuruluşundan bu güne kadar yaptığı dev kampanyalarla her zaman yüzümüzü güldürmektedir. Ramazana Bayramına  özel bedava internet de bu dev kampanyalardan biri. En iyisi denebilecek bedava internet paketi.

VODAFONE HEDİYE İNTERNET PAKETİ- BAYRAMA ÖZEL

Geçen sene abonelerine Ramazan Bayramına özel 1 GB internet hediye eden Vodafone, bu yıl da hediye kampanyalarını abonelerine sunmaya hazırlanıyor. Abonelerine bedava internet hizmeti sunmak Vodafone icin bir ayrıcalıktır.

 

VODAFONE HEDİYE İNTERNET PAKETİ Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Kaçırılmaz VODAFONE HEDİYE İNTERNET PAKETİ kampanyasına katılmak için ne yapmak gerekir? Bedava internet Nasıl kazanabilirim? Bu sorular sizin de aklınız geliyorsa endişelenmeyin çözümü bizde. Bu tarz kampanyaların sürekli ve güncel olarak yayınlandığı internet paketin sitesinden takip edebilirsiniz.

Bu fırsattan faydalanmak için herhangi bir yere katılım kısa mesajı atmanıza ya da müşteri hizmetlerine telefon etmenize gerek yoktur.  Bayram günü kampanya kapsamındaki faydalarınız hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.