Vodafone Faturasız Esnek Tarife

22.06.2018
30.972
A+
A-
Vodafone Faturasız Esnek Tarife

Vodafone Faturasız Esnek Tarife

Vodafone Faturasız Esnek Tarife kampanyaları FreeZone’da Faturasız esnek tarifelere gelen herkese 12 Ay boyunca her ay 1GB internet paketi Hediye. Vodafone faturasız kullanıcılara özel yaptığı kampanyalardan olan Vodafone Faturasız Esnek Tarife her ay 1GB internet Vodafone tarafından hediye ediliyor. FreeZone kampanyalarında internette neyi daha çok seviyorsanız sevdiğiniz şeyin iki katı Vodafone Faturasız Esnek Tarife ile sizlere hediye ediliyor.

 

Vodafone Faturasız Esnek Tarife Avantajları nedir?

İnternette neyi seviyorsan 2 katı FreeZone’da! Esnek Tarifeler’de kafana göre bir tarife mutlaka var! Akşam 9 sabah 9 arası kafana göre kullan diye GB’ların artık ikiye katlanıyor. Sen de Bitir Bitirebilirsen!

 

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “Kafama Göre 2”

 

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “Kafama Göre 2”  paketi vodafone kullanıcılarına uygun fiyata tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaları için sunulan ideal paketler arasında yer almaktadır. Yeni FreeZone ‘lulara Özel bu kampanyada Özellikle Gençlerin bu pakete ilgisi ve olumlu geri dönüşleri Vodafone ailesini sevindirmekte. Bu paket ile ayda sadece 19 TL ye  2GB internet paketi 500 DK Her yöne konuşma hakkı ve her yöne 100 SMS kullanım hakkına sahip olabileceksiniz. Bu Pakete Sahip olmak için “KG2” yaz “7000” e GÖNDER. Detaylı bilgi için tıklayın.

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “FATURASIZ ESNEK 2”

 

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “FATURASIZ ESNEK 2” paketi bana dakikalarım yetiyor ama akşamları da kullanacağım internet biraz daha fazla olsun diyenlere gelecek bir paket niteliğindedir. Tarife içerisinde hediye bedava 1GB internet 21.00 ve 09.00 saatleri arasında geçerlidir. Ve her Ay Ücretsiz Tanımlanmaktadır.  Ayda sadece 23 TL ye sahip olacağınız bu paket içerisinde 750 Her Yöne DK  5000 SMS 4+1*GB internet Paketi kullanım hakkınız bulunmaktadır. “FESNEK4” YAZ “700” E GÖNDEREREK tarfeye katılabilirsiniz. Ayrıca hediye Bedava 1GB internet Paketi için ise “1GB HEDİYE” yazıp “7000” e göndermeniz yeterli olacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “ESNEK EKSTRA”

 

Vodafone Faturasız Esnek Tarife “ESNEK EKSTRA”  interneti bol bol isteyenlere tam 6GB internet kullanım hakkı veriyor. E daha ne olsun deme hediye BEDAVA 1GB internet paketi de bu tarifeyi seçenler için ekstra.  “ESNEK EKSTRA” YAZ “7000” e GÖNDER bu tarifeye sahip ol. Detaylı bilgi tıklayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.